18 haziran Survivor günlüğünde yine çekişmeli yarışmalar vardı. Bayan olarak sadece begümün kalması begüm tarafından işleri zorlaştırdı. Buna ramen begüm yarışmadan geri kalmıyor. 18 Haziranda Survivor neler oldu. Ödül oyununu kim kazandı işte 18 haziran 2012 Survivor günlüğü ve olayları

18 HAZİRAN 2012 SURVİVOR AVRUPA ÖDÜL OYUNUNU ANIL KAZANDI
Survivor 18 haziran ödül oyunu oynandı.Ödül oyununun ödülü ise Paris ve Roma seyahati idi.Hasan daha önce bütün ödüllere katılma hakkı kazanmıştı.
18 haziran ödül oyunu Nihat, Begüm ve Anıl arasında oynandı.Finale Anıl ve begüm kaldı. Anıl Finalde Begümü yenerek Avrupa seyahati ödülünü kazandı.Anıl ve Hasan beraber Roma ve Paris ödülüne beraber gidecekler.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK YARIŞMASINI HASAN KAZANDI
Survivor 17 Haziran 2012 Dokunulmazlık yarışması yapıldı.Yarışmacılar çarmık gibi üstten tutundukalrı bir sopadadan üzerine su döküldü .Düşmeden yarışmacılar tutunmaya çalıştılar.Dokunulmazlık yarışmasından ilk önce Nihat elendi ardından ise Begüm düşünce, Hasan ile Anıl finale kaldılar.Finalde ise Hasan Anılı yenince Dokunulmaz oldu ve Ada konseyinde elenmeyecek.Ada konseyi elemeler için 3 aday kaldı.Nihat, Begüm ve Anıl için ada konseyinde oylama yapıldı.Oylama sonucunda Begüm 3 oy Nihat’a ise 1 oy çıkınca iki kişi sms oyları sonucu elenecek.

Sponsorlu bağlantılar

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK YARIŞMASINI HASAN KAZANDI
Survivor 17 Haziran 2012 Dokunulmazlık yarışması yapıldı.Yarışmacılar çarmık gibi üstten tutundukalrı bir sopadadan üzerine su döküldü.Düşmeden yarışmacılar tutunmaya çalıştılar.Dokunulmazlık yarışmasından ilk önce Nihat elendi ardından ise Begüm düşünce, Hasan ile Anıl finale kaldılar.Finalde ise Hasan Anılı yenince Dokunulmaz oldu ve Ada konseyinde elenmeyecek okubil

Survivor ödül oyunu kim kazandı 27 mayıs 2012

Ada konseyi elemeler için 3 aday kaldı.Nihat, Begüm ve Anıl için ada konseyinde oylama yapıldı.Oylama sonucunda Begüm 3 oy Nihat’a ise 1 oy çıkınca iki kişi sms oyları sonucu elenecek.