Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Eğitim

23 Eylül 2012 Ortaöğretim Kpss Sınav Soru ve Cevapları

23 Eylül 2012 Hiç Yorum Yapılmamış

Bugün yaklaşık ikibuçuk milyon aday kpss sınavına girdi sınav zormuydu kolaymıydı bunun tartışmaları devam ede dursun adaylar sınav sorularını biran önce görmek ve ortalama netlerini öğrenmek istiyorlar. İşte 2012nin son kpss sınav ortaöğretim kpss sınavı soru ve cevapları

23 Eylül 2012 Ortaöğretim Kpss Sınav Soru ve Cevapları pdf şeklinde indirilme adresleri en kısa zaman yayınlancak.

Ösym sınav sorularını güvenlik nedeniyle bir kaç gün sonra yayınlamayı düşünüyor. geçen sınavdada böyle bir gecikme yaşanmıştı. Okubil.com da sınav soruları yayınlanır yayınlanmaz bu başlık altında sınav sorularını ve cevap anahtarını bulacaksınız.

23 Eylül 2012 Ortaöğretim Kpss Sınav Soru ve Cevapları İndir

Sponsorlu bağlantılar

aktif hale gelecek

23 Eylül 2012 pazar günü yapılan sınav Genel Yetenek-Genel Kültür Testi olarak 2 ayrı grupta yapıldı ve Cevap Anahtarı en kısa zamanda yayınlanacak. Genel Yetenek-Genel Kültür Testi soruları ve cevap anahtarı en geç çarşambaya kadar yayınlanması bekleniyor.


2012 kpss soru ve cevap anahtari 23 Eylül 2012 Ortaöğretim Kpss Sınav Soru ve Cevapları


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 23 Eylül Pazar 2012 saat 13:18 tarihinde Eğitim kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

75 0,920