Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Siyaset

Ak Parti Yeni Sloganı ve Yeni Şarkısının Sözleri

26 Eylül 2012 1 Yorum Var
Sponsorlu bağlantılar

Ak parti 30 Eylül ankarada yapacağı kongre için hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bu pazarki kongrede ak partinin yeni şarkısı görücüye çıkacak. Peki ak partinin yeni sloganı ve yeni şarkısı nasıl. İşte ak partinin yeni parti sloganları ve yeni parti müziğinin şarkı sözleri

“Sözümüz söz, durmak yok, yorulmak yok. Özümüz öz, durmak yok, yorulmak yok. Haykıralım duysun dünya, AK Parti işte burada” sözleriyle başlıyor.

AK Parti’nin 30 Eylül Pazar günü, Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılacak 4. Olağan Büyük Kongresi.AK Parti yönetimi ana ve yeni sloganı, “Büyük millet, büyük güç, hedef 2023″ olarak belirledi.

Kongrede, AK Parti’yi 2023’e taşıyacak kadro belirlenecek. Ana sloganın yanı sıra kongrede ana renk olarak da mavinin kullanılacağı belirtildi. AK Parti yönetimi, kongrede sadece Türk bayrağı ile AK Parti bayrağına izin verecek, bunun dışında herhangi bir şey taşınmayacak. AK Parti, kongre şarkısını da belirledi.

Ak partinin şarkılarını kim yazıyor

Yeni şarkının adı partinin sürekliliğini ve gelecek vizyonunu vurgulamak için “AK parti burada” oldu. Şarkı, 12 Haziran seçimleri için hazırlanan ve başarısıyla dikkat çeken “Bi daha bi daha”yı besteleyen Özhan Eren imzasını taşıyor. “AK Parti burada”nın sözleri şöyle başlıyor: “Sözümüz söz, durmak yok, yorulmak yok. Özümüz öz, durmak yok, yorulmak yok. Vazgeçmek yok, dönmek yok. Aynı yolda aynı aşkla, daha nice, daha nice, nice yıllara. Haykıralım duysun dünya, AK Parti işte burada.” Şarkı için klip hazırlanırken, çekimlerin 24 ilde gerçekleştirildiği belirtildi. Klipte, belediye başkanları, teşkilat üyeleri ve partililer yer aldı. Klip kongre öncesinde televizyonlarda da gösterilecek.

0 Ak Parti Yeni Sloganı ve Yeni Şarkısının Sözleri

ak parti 2023 sarkisi Ak Parti Yeni Sloganı ve Yeni Şarkısının Sözleri


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 26 Eylül Çarşamba 2012 saat 09:20 tarihinde Siyaset kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

1 Yorum »

  • kübranur Diyor ki

    biz akpartiye veriyoruz

      Alıntı Yap  Cevapla

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

93 1,040