Evlenmeleri magazin dünyasında çok konuşulan Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran Gerçekten Boşandımı. Çiftin yaklaşık bir aydır boşanacaklar haberlerin ayşe özyılmaz el boşanmayacağım demişti ama bugün magazin dünyasına düşen haberler bunu doğruladı. ve Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel boşandı peki neden boşandılar boşanma sebepleri neydi işte Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel evliliği ve boşanma nedenleri

Tek celsede boşandılar
Sürpriz bir kararla evlenen ve ‘Bebek krizi’ yaşadıkları haberleriyle gündeme gelen Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran boşandı.

Geçtiğimiz yılın temmuz ayında sürpriz şekilde nikâh masasına oturan ve günlerce manşetlerden inmeyen gazeteci Ayşe Özyılmazel ile reklamcı Ali Taran’ın olay evliliği bitti. Çift, tek celsede boşandı.

Avukatı aracılığıyla Bakırköy 2. Aile Ceza Mahkemesi’ne başvuran Özyılmazel, dilekçesinde ortak hayatın her iki taraf için de çekilmez hale geldiğini belirtti. Özyılmazel, Ali Taran’dan herhangi bir talepte bulunmadı.

Özyılmazel’in avukatı Hasan Demirel, altı maddelik boşanma dilekçesinde şunları yazdı:

Sponsorlu bağlantılar

Ayşe Özyılmaz el boşanma sebebi açıklaması

HİÇBİR ŞEY İSTEMİYORUM
– Müvekkil Ayşe Özyılmazel Taran ile Ali Taran, 01.07.2011 tarihinde evlenmişlerdir. Bu evlilikten müşterek çocukları bulunmamaktadır.
– Taraflar evliliklerinin başında bir süre iyi geçindikten sonra zamanla anlaşamamaya başlamış, aralarında tartışmalar çıkmış, tartışmalar giderek artmış ve şiddetli geçimsizliğe dönüşmüştür.
– Müvekkilim ve davalı eşi son zamanlarda her konuda tam uyumsuzluk içindelerdir. Tamamen birbirlerinden kopmuşlardır.
– Tarafların ailesi ve yakın dostları boşanmamaları için büyük çaba sarf etmişler, ancak olumlu sonuç alamamışlardır.
– Bu şartlarda evlilik birliği temelden sarsılmış ve ortak hayat her iki taraf için de çekilmez bir hale gelmiştir. Fiilen biten evliliğin hukuken de sonuçlandırılması için bu dava açılmıştır.
– Müvekkilin davalı taraftan herhangi bir maddi tazminat, manevi tazminat, yoksulluk nafakası, tedbir nafakası, ev eşyası vesaire talebi bulunmamaktadır.

BEBEK YÜZÜNDEN Mİ?
Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran, geçtiğimiz günlerde evliliklerinde bebek krizi yaşadıkları iddiasıyla gündeme gelmişti. Özyılmazel’in çocuk istediği, başlarda buna sıcak bakan Taran’ın sonradan fikrini değiştirdiği için çiftin arasının bozulduğu yazılmıştı. Ayşe Özyılmazel’in yakın çevresine bu konuda dert yandığı, çocuk yapmayı planlamalarına rağmen eşinin sonradan vazgeçtiğini söylediği öğrenildi. Özyılmazel’in “20 gün içinde evlenmeye karar verdik, çok aceleci davrandık ve birbirimizi tanımadan evlendik” dediği ve mutsuz olduğunu söylediği de konuşulanlar arasında.

kaynak : mynet