Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Kadınca

Bacaklardaki Kıl Dönmesi İçin Evde Neler Yapılır? Kıl Dönmesi İçin Doğal Çözümler

2 Mayıs 2012 Hiç Yorum Yapılmamış

Kıl dönmesi vücudun bir çok bölgesinde rastlanılan bir durumdur.Kadınların sıkça yaşadığı bu sorun erkeklerde görülür. Kıl dönmesi için evde neler yapılır? Kıl dönmesine doğal çözümler nelerdir?

Kıl dönmesi basit bir sorunmuş gibi görülse de farkedilmeyip büyüdüğünde soluğu ameliyatta alabilirsiniz. Kadınların bacaklarında görülen kıl dönmeleri, genellikle epilasyon aletiyle bacaklardaki kılları alma esnasında yaşanan bir durumdur. Kötü görünümünden başka birde deri altında kalan kılın büyümesi sorun olabilir.Evde uygulanan yöntemle çözüm bulamazsanız kıllar deri altında büyümeye devam eder.Böyle bir durumda doktora başvurun.İğne,cımbız vs ile uğraşıp çıkartmaya çalışırsanız mikrop kaparsınız.

EVDE KIL DÖNMESİ İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER NELERDİR?

Sponsorlu bağlantılar

Banyoda bacaklarınıza yapacağınız kese sonrası,önceden hazırladığınız limon suyu ve susam yağı karışımını bacaklarınıza iyice yedirin. Bunu haftada birkez mutlaka uygulayın.

Bir öneri de Suna Dumankaya’dan;bacaklara kese yaparak uygulanan bu kür, yeterli miktarda toz şekeri kaseye koyup bir yumurta akı ile karıştırılıp bacaklara uygulanıyor.Bacaklara güzelce sürdükten sonra fazla bekletmeden ovalayarak çıkartın ve duş alın.Duştan sonra limon suyu ile bacaklarınıza masaj yapın. Bebek pudrasını bacaklarınıza uygulayın.Bu işlemi haftada bir kez yapın. Hemen sonuçalmayı beklemeyin. Zamanla bacaklarınız eski temiz ve hoş görüntüsüne kavuşacaktır.

kil donmesi Bacaklardaki Kıl Dönmesi İçin Evde Neler Yapılır? Kıl Dönmesi İçin Doğal Çözümler


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 2 Mayıs Çarşamba 2012 saat 05:33 tarihinde Kadınca kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

85 2,935