Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Sağlık

Baş Ağrısına Doğal İlaç Var Mı? Baş Ağrısını Geçiren Besinler

9 Mart 2012 Hiç Yorum Yapılmamış

Baş ağrısı her yaşta insanın derdidir. Yaşam şartları, sinir stres baş ağrısının tetikleyicilerinden. Her baş ağrısı için hap kullanmak sakıncalı olabilir.Peki doğla yollarla baş ağrısı geçer mi? Baş ağrısına iyi gelen besinler nelerdir?

BAŞ AĞRISINA İYİ GELEN BESİNLER
SU; Hayatın vazgeçilmez ihtiyacı olan suyu günlük tüketme limiti 2lt dir.Susuzluk baş ağrısının başlıca nedenlerindendir.

TAHIL; Magnezyum açısından oldukça zengin olan tahılları özellikle adet dönemi ağrılarını önlemek için düzenli tüketmek gerekir.

Sponsorlu bağlantılar

SOMON; Somon balığı diğer balıklara nazaran omega 3 açısından oldukça zengindir. İçeriğinde bulunan yağlar sayesinde baş ağrısı ile savaşmanın en başarılı yolunu size sunar.

Zeytinyağı; Zeytinyağının faydalarını saymakla bitmez. Her yönden sağlıklı olan zeytinyağı metabolizma da sirkülasyon sağlar ve hormonlardaki dengeye da katkıda bulunur.Dolayısıyla baş ağrısına neden olacak durumları ortadan kaldırır.

Zencefil;Baş ağrısının giderilmesinde de oldukça faydalıdır. Kronik baş ağrınız var ise zencefilli çay içmenizi önerilir.

bas agrisina ne iyi gelir Baş Ağrısına Doğal İlaç Var Mı? Baş Ağrısını Geçiren Besinler


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 9 Mart Cuma 2012 saat 10:00 tarihinde Sağlık kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

75 0,790