Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Siyaset

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Nerede ?

30 Haziran 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Sponsorlu bağlantılar

Başbakan recep tayyip erdoğan en son geçtiğimiz çarşamba günü görülmüştü. sonrasında hiç bir görüntüsü alınmayan başbakanın nerde olduğu merak konusu oldu. Başbakan hastamı yoksa başbakan tatile mi çıktı soruları sorulmaya başlandı. Başbakanın sağlık durumu iyi olduğu belirtildi. ayrıca tatile çıkmış olabiliceğide söyleniyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın daha önce de birkaç kez yaptığı gibi İzmir’in Urla İlçesi’ndeki Zeytineli Köyü yakınlarında bir koyda tatil yaptığı belirtildi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın daha önce de birkaç kez yaptığı gibi İzmir’in Urla İlçesi’ndeki Zeytineli Köyü yakınlarında bir koyda tatil yaptığı belirtildi.

Çarşamba günü akil insanlar toplantısından ardından resmi programı bulunmayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ailesiyle kısa bir tatile çıktığı belirtilmiş, nereye gittiği merak konusu olmuştu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki yıllarda da gelip kaldığı İzmir’in Urla İlçesi Zeytineli Köyü yakınlarındaki Hacılar Koyu’nda bulunduğu öğrenildi.

Başbakan Erdoğan’ın Urla’daki tatilini resmi kurumlar ise doğrulamadı…

Başbakanın 30 06 2013 tarihi itibari ile henüz resmi açıklama gelmedi. pazartesi günü bakalım başbakan recep tayyip erdoğan görünecekmi.

Recep Tayyip Erdoğan ortadan kayboldu gibi görüşlerde mevcut. Son zamanlarda başbakanın çok yorulduğu çok belli onun için biraz dinlenmesi gerekebilir.

basbakan nerde saglik durumu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Nerede ?

Başbakan Nerede


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 30 Haziran Pazar 2013 saat 12:10 tarihinde Siyaset kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

87 1,924