Aylardır aranan deniz seki sonunda yakalandı. Uzun zamandır polisin peşinde olduğu deniz seki istanbul da yakalandı. Şimdi deniz seki ye ne olacak. deniz seki hapse girecek mi? deniz seki ne kadar hapis yatacak işte ayrıntılar

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan kesinleşen hapis cezası nedeniyle 6 aydır aranan ve bugün Esenyurt’ta gözaltına alınan Deniz Seki’nin, avukatı Naim Karakaya twitter’ dan açıklama yaptı.

DENİZ SEKİ’DEN İLK AÇIKLAMA

Bu sırada hastaneye götürülen Deniz Seki “Sadece suçsuz olduğumu söyleyebilirim” Haksızlığa uğradım. Daha fazla bir şey sormayın ne olur”dedi.

Deniz Seki Hapse Girecek mi

Karakaya twitter’dan attığı mesajda şunları söyledi: “Deniz hanim, yarin Istanbul adliyesine sevk edilecek, karar yuzune okunup Bakirkoy Kadin Cezaevine gonderilecek.Infazi gereken sure 2,5 yil.”

Uyuşturucu ticareti yapmaktan hüküm giyen şarkıcı Deniz Seki Esenyurt’ta yakalandı. Polis aldığı bir istihbarat sonunda gittiği adreste Deniz Seki’yi gözaltına alarak sağlık raporu için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na götürdü. Seki daha sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüleceği kaydedildi.

Deniz Seki Yakalandı mı

Sponsorlu bağlantılar

6 AYDIR ARANIYORDU

Uyuşturucu ticareti yapmaktan kesinleşmiş hapis cezası bulunan Deniz Seki 6 aydır aranıyordu. Deniz Seki’nin daha önce Tuzla’da bir villada saklandığı iddia edilmişti.

Deniz Seki Ne Kadar Hapis Yatacak

7 AY TUTUKLU KALMIŞTI

Şarkıcı Deniz Seki, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri tarafından 2009 yılında gözaltına alınmıştı. Seki, yaklaşık 7 ay tutuklu kalmış ve ilk duruşmada tahliye edilmişti. İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki davada çıkan karar sonucu Seki, “uyuşturucu ticareti yapmak”tan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

DENETİMLİ SERBESTLİKTEN YARARLANACAK

Esenyurt’ta gözaltına alınan Deniz Seki kalan 3 yıl 6 ay cezasının son 1 yılını denetimli serbestlikten yararlanarak dışarıda geçirebilecek.

deniz_seki_yakalandi_mi