Necmettin Erbakan bir zamanlar siyasette çok önemli roller oynadı.Necmettin Erbakan’ın vefatından bir yıl geçti. Erbakan’ın üç çocuğu şuan pek hoş olmayan haberlerle gündeme geldi.Zeynep Erbakan kardeşlerini mahkemeye mi verdi? Erbakan’ın çocukları birbirinden mal mı kaçırdılar?

ZEYNEP ERBAKAN KARDEŞLERİNİ MAHKEMEYE Mİ VERDİ?

Sponsorlu bağlantılar

Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın kızı Zeynep Erbakan kardeşlerinin kendisinden mal kaçırdıkları iddiasıyla suç duyurunda bulundu.

Soruşturmaya konu suç duyurusu, 6 Mart 2012’de Erbakan’ın kızı Züheyra Zeynep Erbakan tarafından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapıldı. Dilekçede, şu iddialara yer verildi: “Necmettin Erbakan’ın vefatının ardından Ankara 2. Sulh Ceza Mahkemesi’nden alınan veraset ilamında, mağdur Zeynep Erbakan ile birlikte Erbakan’ın diğer çocukları olan şüphelilerden Rabia Elif Erbakan Altınöz ve Muhammed Ali Fatih Erbakan’ın, Erbakan’ın mirasçısı olduklarına ve her birine terekeden bir pay verilmesine karar verilmiştir. Şüphelilerden Mehmet Altınöz ise Rabia Elif Erbakan Altınöz’ün eşi ve Erbakan’ın damadıdır. Diğer şüphelilerden Beşir Darçın da Erbakan’ın malvarlığını gerektiğinde emin kişi olarak kontrol eden ve Erbakan’ın malvarlığını emanetçi sıfatıyla muhafaza ettiği güvendiği şahıslardandır.