Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Televizyon Dünyası

Esra Erol Evlen Benimle Hangi Kanala Geçti

3 Eylül 2013 Hiç Yorum Yapılmamış

Ekranların yıllardır devam eden evlilik programı esra erol evlen benimle programı yeni sezonda atv de oynamayacak. Esra erol yeni sezonda hangi kanalda olacak. İşte esra erol ile evlen benimle’nin yeni kanalı ve yeni sezonda ne kadar maaş alacağı bu yazımızda

ATV’de ‘Esra Erol’da Evlen Benimle’ adlı izdivaç programını yapan Esra Erol’un Fox TV’ye transger olduğu açıklanmıştı. Songül Karlı’yı yerinden eden Erol’un alacağı maaş merak ediliyordu. Esra Erol’un 500 bin lira maaşla Fox TV’ye transfer olduğu öğrenildi.

Esra Erol Ne Kadar Kazanıyor

Esra Erol ATV’den aylık 250 bin lira alıyordu. Esra Erol 2007’de Flash TV’deki ‘Dest-i İzdivaç’ adlı programa başladığında aylık 9 bin TL kazanıyordu.

Sponsorlu bağlantılar

Esra Erol’un İzdivaç Programları Geçmişi Şöyle

  • Dest-i İzdivaç (Flash TV)
  • Esra Erol’la İzdivaç (Star TV)
  • Esra Erol’da Evlen Benimle (atv)
  • Esra Erol’la (FOX)

Esra Erol’un transfer ücreti evlilik programına televizyonların ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Tabi buda evlilik programlarının ne kadar çok izlendiğini gösteriyor.

Esra erol’un maaşı 500bin tl olması türkiye’de para kazanmanın ne kadar kolay olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Daha önce su gibi programının bitme nedeni olarak esra erol’un fox tv ye geçmesi haberini yazmıştık. su gibi neden bitti yazımızı okuyabilirsiniz.

esra erol hangi kanala gecti Esra Erol Evlen Benimle Hangi Kanala Geçti

Esra Erol Hangi Kanala Geçti


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 3 Eylül Salı 2013 saat 07:10 tarihinde Televizyon Dünyası kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

87 1,143