Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Sağlık

Evde Yapılabilecek Kalça Sıkılaştırma Basen Eritme Hareketleri

20 Şubat 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Sponsorlu bağlantılar

Fazla kilo sorunu olmayıp,bazı bölgelerinden şikayetçi olan bayanların sayısı oldukça fazladır. Bazı bölgeler diye nitelendirdiğimiz bölgelerin başında da kalça ve basen gelmektedir. Aşırı kilosu olmayıp o bölgelerinden memnun olmayan kadınlar egzersiz yaparak sorunlu bölgelerindeki fazlalıktan kurtulabilirler. Evde Yapılabilecek Kalça Sıkılaştırma Basen Eritme Hareketleri

Evde Yapılabilecek Kalça Sıkılaştırma Basen Eritme Hareketleri

Fazla kilo sorunu olmayıp,bazı bölgelerinden şikayetçi olan bayanların sayısı oldukça fazladır. Bazı bölgeler diye nitelendirdiğimiz bölgelerin başında da kalça ve basen gelmektedir. Aşırı kilosu olmayıp o bölgelerinden memnun olmayan kadınlar egzersiz yaparak sorunlu bölgelerindeki fazlalıktan kurtulabilirler.

Evde egzersiz yaparak kalça ve basen sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Egzersiz programı oluşturarak,düzenli ve disiplinli bir çalışmayla kalçanızı inceltebilir,basenlerinizden kurtulabilirsiniz.

Egzersiz yapmak çok öenmlidir ama beslenmenize de dikkat etmeniz gerekiyor.

Basen ve kalça bölgelerinizden sürekli bir şikyatiniz varsa egzersizi bırakmamalı,beslenmenize dikkat etmeli ve hayatınızı daha aktifleştirmelisiniz.

Yakın mesafelere yürüyerek gitmek,diğer odadan ya ad mutfaktan bişey getirileceğinde hemen kalkıp getirmek küçük gibi görünse de hareketli olmanızı sağlar.

Evde Yapılabilecek Kalça Sıkılaştırma Basen Eritme Hareketleri

0 Evde Yapılabilecek Kalça Sıkılaştırma Basen Eritme Hareketleri

basen kalca egzersizleri 300x207 Evde Yapılabilecek Kalça Sıkılaştırma Basen Eritme Hareketleri


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 20 Şubat Çarşamba 2013 saat 09:11 tarihinde Sağlık kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

87 1,559