Fenerbahçe formalarını daha önce duyurmuştuk ve işte fenerbahçe dün yeni sezon forma tanıtımı resmi olarak yaptı. Renkler mavi ve koyumavi görünümünde bakalım fenerbahçe taraftarları fenerbahçenin yeni sezon formalarını beğenecekmi

Fenerbahçe Formaları 2012 2013 Yeni Sezon Tanıtım Videosu
[flv]http://videoserver.haber7.com/videos/h7mp4/20120728095137.mp4[/flv]

Fenerbahçe Formaları 2012 2013 Yeni Sezon Forması

Fenerbahçe Formaları 2012 2013 Orjinal

Fenerbahçe Formaları 2012 2013 Sezonu Tanıtımı

formaların taraftarların beğenisine sunuldu fenerbahçe taraftarının bu renkleri beğenceği tahmin ediliyor. Fenerbahçe taraftarları fereriumlardan orjinal formalarını alarak takımlarına destek olacaklar

Fenerbahçe Yeni Formalarının Çeşitleri

Konuşmaların ardından forma tanıtım defilesine geçildi. Mankenlerle birlikte podyuma çıkan Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncuları, yeni sezonda giyecekleri 3 farklı (Efsane çubuklu, gölge kanarya, Arma) formayı tanıttılar. Gece, oyuncularımızın sahneden alkışlar eşliğinde ayrılması ile sona erdi.

Fenerbahçe Yeni Formalarının Özellikleri Neler

Fenerbahçe’nin uluslararası adidas model ve teknolojileri uygulanarak hazırlanan formalarında özel kumaşlar ve teknolojiler kullanıldı. Kumaş üzerinde uygulanan adidas ClimaCool® teknolojisi ile spor sırasında vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit ediliyor, özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Futbolcuların vücut ısıları 90 dakika boyunca ideal seviyede tutularak, dayanıklılıkları artırılıyor.

Orjinal Fenerbahçe Forması Nasıl Anlaşılır

Fenerbahçe Spor Kulübü 2012/2013 sezon formalarında sahtecilikle mücadele anlamında bir yeniliğe de imza atarak hologram üzerinde kare kod uygulamasına geçiyor. Artık taraftarlar formalardaki kare kodu GooglePlay’den indirdikleri “FB Lisanslı Ürün Kontrol” isimli Android uygulaması ile cep telefonlarından okutarak satın aldıkları formaların tüm bilgilerine kolayca ulaşabilecekler. Bu uygulama ile Fenerbahçe taraftarları hem ürünlerinin orjinalliğini teyid etmiş olacaklar hem de yapacakları her sorgulama ile Fenerbahçe Spor Kulübü’nün olası sahte ürünlerin yerlerini de tespit etmesine yardımcı olacaklar.

Fenerbahçe Spor Kulübü Profesyonel Futbol A Takımı, 2012/ 2013 Futbol Sezonu’nda üç farklı formayla mücadele edecek. Fenerbahçe’yi Fenerbahçe yapan değerlerin ilham verdiği yeni formaların her biri, Fenerbahçe tarih ve nüanslarından izler taşıyor.

Sponsorlu bağlantılar

2013 Efsane Çubuklu Forma
Efsane çubuklu forma geleneği olduğu gibi tasarım detayında üç temel unsuru içerisinde barındırıyor: Fenerbahçe Spor Kulübü’ nün şanlı tarihi, sporcuları ve taraftarının gücü.

Arka plandan gelen retro mavi renkteki minik kanarya desenleri, en önde Fenerbahçe Spor Kulübü’nün lacivert rengini 3 boyutlu bir efektle oluşturuyor.

Bütün bu detaylar bir araya geldiğinde Fenerbahçe Spor Kulübü’ nün logosu ön plana çıkıyor. Herkesi etrafında toplayan, tüm Fenerbahçelilerin göğsünde gururla taşıdığı bu Büyük Arma, ışığıyla Tüm Türkiye’yi aydınlatarak, Fenerbahçe’nin tüm Türkiye’nin Spor Kulübü olduğunun altını çiziyor.

Bu sezon tam ortadaki çubuğun her iki yanına ince çizgiler eklenerek, Efsane Çubuklunun sağlam duruşu, güven ve dayanıklılığın da vurgusu yapılıyor.

2013 Gölge Kanarya Forma
2012 / 2013 sezonu için özel olarak tasarlanan Gölge Kanarya forma antrasit ve planet mavi renklerin kombinasyonundan oluşuyor ve çubuk desenini baz alıyor.

Daha önce hiç kullanılmamış, sadece Fenebahçe’ye özgü eşsiz tasarım detayı ise formanın göğüs kısmında yer alan ve yakından bakıldığında daha net görülebilen “GÖLGE KANARYA” figürü.

“GölgeKanarya”, görkemli görüntüsüyle, Fenerbahçe’nin ve onun temsil ettiği her kavramın bekçisi, koruyucusu, aynı zamanda gizli gücü. Her zaman orada ve gerektiğinde öne çıkmaya hazır. Onun bu “güçlü” etkisi, derinliklerde bile kendini rahatça hissettiriyor.

2013 Arma Forma
2012 – 2013 sezonunun arma forması, lacivert-beyaz zemini ve ortadan geçen sarı çizgisiyle, Fenerbahçe logosu içerisinde yeralan renkleri formaya yansıtıyor, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün asaletinin, kudretinin ve bu kulübe duyulan gıptanın simgesi haline geliyor.

Arma forma, tasarımında barındırdığı farklı renkler ve bu renklerin uygulandığı farklı kumaşlarla, Fenerbahçe camiasının ayrıcalığını da ifade etmeyi amaçlıyor.

Göğüste, lacivert zemin üzerinde yer alan Fenerbahçe logosu ile birlikte, “Fenerbahçeli olma”nın verdiği güç ve asalet vurgulanıyor.

Fenerbahçe Formaları 2012 2013 Fiyatları Ne Kadar

Yeni sezon Fenerbahçe formaları ve taraftar ürünleri, Fenerium Mağazaları ve adidas satış noktalarında 28 Temmuz Cumartesi gününden itibaren satın alınabilecek. Futbol takımının giydiği orijinal maç formaları 99 TL, taraftar formaları ise 60 TL’ den satışa sunulacak.