Milyonlarca Seveni olan Ferdi Tayfurun sağlık durumu ile ilgili bugün basında bir çok haber çıktı. Bu haberlere göre ferdi tayfurun kanser olduğu söylendi. Ferdi tayfurun siroz hastalığına yakalandığı bugün magazin dünyasında en çok konuşulan haber oldu. Peki Ferdi Tayfur gerçekten kanser mi yada siroz mu oldumu. İşte ferdi tayfurun sağlık durumu ile ilgili son durum

Kısa süre önce yüz felci geçiren ferdi tayfur yeniden hastanede
Kadir İnanır’dan sonra bir kötü haber de Ferdi Tayfur’dan geldi.

Kadir İnanır’dan sonra bir olumsuz haber de bu aralar Berlin Kaplanı filmi senaryosunun kendisine ait olduğunu iddia eden Ferdi Tayfur’dan geldi. Tayfur’un karaciğerinde bir kitle tespit edildi ve bu kitleden bir parça alındı.

Sponsorlu bağlantılar

Habertürk’te yer alan habere göre, karaciğerinde küçülme de saptanan Ferdi Tayfur’un safra kesesinde de büyüme çıktı. Sanatçının siroz olduğu şüpheleri konuşulurken, son durum ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Ferdi tayfurun son halini görenler onun felçli haline şaşırmıştı daha önce sağlık sorunu yaşan ferdi tayfur Geçtiğimiz yıl şeker komasına girerek kısmi felç geçiren sanatçı sağlık durumuyla ilgili olarak “Şarkı söyleyebiliyorum” dedi.