Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Kadınca, Sağlık

Gıdık Nasıl Eritilir? Kaşıkla Gıdık Eritme Yöntemi

7 Şubat 2012 1 Yorum Var

Kadınların kilo alınca en çok sorun yaşadığı yer gıdık bölgesidir.Göz önünde olduğu için de bayanları çok rahatsız eder. Gıdı estetik ameliyatla düzeltilebilir.Ama evde yapılan egzersizlerle de gıdı probleminizden kurtulabilirsiniz.Gıdı nasıl eritilir? Kaşıkla gıdık eritme nasıl yapılır?

GIDI NASIL ERİTİLİR? KAŞIKLA GIDIK ERİTME NASIL OLUR?

Sponsorlu bağlantılar

Gıdı eritme kolay bir yöntemle yapılabilir. Kaşığın sapından ağzımıza yerleştiriyoruz. Alt çenemizi biraz dışarı çıkartarak kaşığı aşağı yukarı hareket ettiriyoruz.

Bir başka yöntem de;Çeneyi çıkarabildiğiniz kadar dışarı çıkarın,başınızı da uzatabildiğiniz kadar geriye uzatın.Gıdıyı iyice gerin. Önceden kremlediğiniz ellerinizle, o bölgeye iyice masaj yapın. Bu bölgeye düzenli nemlendirici sürmekte faydalı olacaktır.

gidik eritme hareketi 300x150 Gıdık Nasıl Eritilir? Kaşıkla Gıdık Eritme Yöntemi


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 7 Şubat Salı 2012 saat 06:09 tarihinde Kadınca, Sağlık kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

1 Yorum »

  • şükran Diyor ki

    Kaç günde sonuç alabiliriz?

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

81 0,728