Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Kadınca, Sağlık

Göbek Nasıl Eritilir? Göbek Karın Eritme Hareketleri

29 Mart 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Sponsorlu bağlantılar

Yazın gelmesine çok az kaldı. Yazın gelmesi çok güzel ama fazla kiloları olanlar biraz tedirgin. Göbek yağlarını eritmek isteyenler biraz acele etsin.Göbek nasıl eritilir? Göbek eritme hareketleri nelerdir?

GÖBEK NASIL ERİTİLİR?

*Egzersiz yapmayı sakın ihmal etmeyin.Sabah yataktan kalktığınızda ve akşam yemeğinden sonra yaparsanız daha faydalı olacaktır.

*İmkanınız varsa ip atlayın.En az 15 dakika ip atlamanız 100 kalori harcamanızı sağlayacaktır.

*Kalın tuzu biraz sıcak suyla karıştırarak, karnınızın üstüne sürün. 10 dakika ellerinizle masaj yapın. Daha sonra sıcak suyla durulayıp banyonuzu yapın.Kalın tuz fazla suyun vücut dışına atılmasına, derinin metabolizmasının hızlanmasına yardımcı olacaktır.

*Karın bölgesini eritmek için masaj kremleriyle karnınıza masaj yapın. Masaj, derinin ısısını yükselterek enerji tüketimini artırmanın yanı sıra bağırsakların hareketlerini de hızlandırır. Kan dolaşımını hızlandıran masaj fazla suyun da vücuttan atılmasına yardımcı olur. Her gün bir masaj yapmayı ihmal etmeyin.

KARIN ERİTMEK İÇİN EGZERSİZLER

0 Göbek Nasıl Eritilir? Göbek Karın Eritme Hareketleri

gobek eritme hareketleri Göbek Nasıl Eritilir? Göbek Karın Eritme Hareketleri


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 29 Mart Perşembe 2012 saat 10:02 tarihinde Kadınca, Sağlık kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

87 8,697