Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Kitap Dünyası

Kahraman Tazeoğlu – Bukre Kitabı

30 Eylül 2013 9 Yorum

Kahraman tazeoğlu kral fm de mavi ada programının yapımcısı. Kahraman Tazeoğlu’nun 1 yıldır üzerinde çalıştığı 15. kitabı olan “Bukre” nihayet çıktı. Bukre henüz elimize geçmedi. Şimdilik kitabın kendi tanıtımayla yetineceğiz. Kahraman tazeoğluna hayırlı olsun diyoruz.

bukre kahraman tazeoglu Kahraman Tazeoğlu   Bukre Kitabı

Sponsorlu bağlantılar

Hepsiburadadan almak için tıklayın
D&R Satın almak için tıklayınız

Güzellik, bakmayı bilen gözdedir sevgilim. Artık kendime layık olanı seçebiliyorum sayende. Bir insanın gözlerine bakıp, kalbini görebiliyorum her seferinde. Eskisi gibi değilim. Neden mi senden çok daha öndeyim? Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim. Sen olup bitenlerle ilgilenirken, ben olmayanın izindeydim.
Çivi çiviyi sökermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar, yalnızlığa iyi gelirmiş. İşte ben bu şekilde hayata karşı direndim. Keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak kadar beni sevseydin. Ben, bir çocukluk edip büyüdüm işte! Sen büyümüşsün ama doğmamışsın bile.
Ben, senin doğrundum sevgili. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin.
Bana, bir veba busesi bırakıp gittin; bak şimdi yerini başkaları aldı. Bu aşkın vebası sende, busesi bende kaldı. Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum. Unutmak alışmaktır. Unutursun demiyorum… Ama alışacaksın biliyorum…


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 30 Eylül Pazartesi 2013 saat 21:50 tarihinde Kitap Dünyası kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

9 Yorumlar »

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

106 2,105