2012 Survivor geçtiğimiz hafta final yaparak bu sezonu bitirdi. Ama survivor tartışmaları bitmedi. Merve Büyüksaraç survivor hakkında değişik iddialarda bulundu. Merve büyüksaraçı açıklamaları ve Acunn medyanın bu açıklamalar karşısında dava hazırlığı şöyle

Acunn Medya Merve Büyüksaraçı Mahkemeye Veriyormu

Merve Büyüksaraç’ın sert açıklamalarına Acun Medya ve yarışmacı arkadaşları suskunluklarını bozdu. Yapım şirketi, hukuki süreç için düğmeye bastı.

Merve büyüksaraç survivor gizli sırlarınımı verdi

Büyüksaraç ne demişti?

Merve Büyüksaraç, dün TV8’de yayınlanan “Böyle Bir Şey Var mı?” programında da konuyla ilgili çok sert açıklamalarda bulundu: “Survivor ortamını gerçek, yarışmanın adil olduğunu sanıyordum ama öyle değilmiş. Olanları adadan dönünce daha net anladım, çok üzüldüm. Adamına göre montaj yapılıyormuş meğer… İyi gösterilmek istenen iyi, kötü gösterilmek istenen kötü gösteriliyormuş.Evet, yerde yatıyorduk, fareler vardı ama yapım ekibi yemek veriyordu. Çok ciddi açlık çekmedik hiç. Sözleşmede ‘Kıbrıs’a gelmezseniz 100 bin TL ödersiniz’ yazıyordu, buna rağmen gitmedim. Gerekirse o cezayı ödemeye hazırım. Yarışmaya katıldığım için de pişmanım.”

Merve büyüksaraça acun ılıcalı davamı açıyor

Acun Medya’nın açıklaması şöyle:

Yaklaşık 2 ay önce Survivor’dan elenen ve her nedense bugünlerde açıklamalar yapan Merve Büyüksaraç’ın tavrını bugüne kadar görmezden geldik ve hoşgörüyle karşıladık. Söz konusu kişi bu tutumunu sürdürerek, kurumumuzu ve diğer Survivor yarışmacılarını hedef alan bir iftira kampanyası oluşturma gayreti içine girmiştir. Şöhret sahibi olmak bir insanın yaşamdaki amaçlarından biri olabilir. Bu konuda tutkulu bir heves göstermesi de bir ölçüye kadar anlaşılabilir. Ancak ucuz ve bayat iftira kampanyaları düzenleyerek ve kurum ve kişileri zan altında bırakarak bu arzuyu gerçekleştirmeye çalışmak, en hafif ifadeyle kötü ve cahilce bir yöntemdir. Acun Medya olarak, kurumumuz ve Survivor’a katılan yarışmacılarımızı töhmet altında bırakan söz konusu kişiyle ilgili hukuki girişimlere başladığımızı da kamuoyu ile paylaşmak isteriz.

Survivor Merve Büyüksaraç Kimdir

Sponsorlu bağlantılar

Survivor Merve Büyüksaraç hakkında kısa bilgi

Merve Büyüksaraç, 1990 yılında Ankara’da doğmuştur, boyu 1,78m’dir. TED Koleji’nden mezun olduktan sonra Endüstriyel ve Moda dizayn bölümlerini okuyarak eğitimine devam etmiştir. Merve Büyüksaraç resim ve takı yapmayı çok seviyor. Sporla da yakından ilgileniyor, basketbol ve voleybol oynuyor. Dansa karşı da özel ilgisi olan Merve Büyüksaraç özellikle cha cha cha, rumba ve oryantal danslara karşı meraklı. Araba kullanmayı da çok seviyor. Favori mutfakları ise Türk ve Çin..

Merve Büyüksaraç 2006 yılında Türkiye Güzeli olup Türkiye’yi Dünya Güzellik Yarışmasında temsil etmiştir okubil…

Merve Büyüksaraç 2007 yılında Buzda Dans yarışmasında yarışmıştır.

Survivor Ünlüler Gönüllüler’in ikincisi olan Survivor 2012’ye katılan Merve Büyüksaraç yarışmaya katıldığı sırada 22 yaşında bulunmaktadır.