Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Televizyon Dünyası

O SeS Türkiye 2013 Finalini Kim Kazandı

18 Şubat 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Sponsorlu bağlantılar

18 Şubat 2013 o ses türkiye finali yapıldı. Büyük çekişmenin yaşandığı o ses türkiyede finalini kim kazandı.

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın, jüri üyeliklerini Hülya Avşar, Mustafa Sandal, Hadise ve Murat Boz’un üstlendiği ‘O Ses Türkiye ‘de Türkiye’nin haftalardır beklediği yarışmayı kazanan kim oldu

Haftalardır süren büyük mücadelede Türkiye’nin sesi bu akşam belli oldu. Finale adlarını yazdırmayı başaran jürinin ve izleyicilerin karşısına çıktı ve gecenin birincisini SMS oyları ile belirlendi.

‘O Ses Türkiye ‘nin birincisi ise Türkiye’nin dört bir tarafından gelen izleyici SMS’lerle belirlendi. sonuçların açıklanmasından sonra büyük bir sevinç yaşayan yarışmacılar, gözyaşlarına boğuldu.

Star Tv’de yayınlanan O Ses Türkiye yarışma programı final bölümüyle 18 şubat 2013 Pazartesi akşamı ekranlara geldi. O Ses Türkiye 2013 finalinde Ayda mı? Mustafa mı? kazandı. O Ses Türkiye final bölümü bu sayfadan izleyebilirsiniz.

18 Şubat 2013 Pazartesi, O Ses Türkiye Kim Birinci Oldu,

o ses turkiyeyi kim kazandi 18 subat 2013 O SeS Türkiye 2013 Finalini Kim Kazandı


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 18 Şubat Pazartesi 2013 saat 21:29 tarihinde Televizyon Dünyası kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

87 3,479