Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Televizyon Dünyası

Telegol Hangi Kanalda Yayınlanacak

27 Kasım 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Sponsorlu bağlantılar

Acun Ilıcalı TV8’i satın aldı alalı kanalda haber programı yapan herkesin işine son verdi. Hiçbir haber programı ve spor programı olmayacak diyen acun ılıcalı hangi programı bitirip bitirmeyeceği belli olmuyor. En çok merak edilen programlar arasında telegol programının durumu merak ediliyordu. Telegol tv8 de devam edecekmi yoksa tv8 başka kanalamı geçecek işte program sunucusu serhat uluerenin açıklaması

Tv8 Kanalının sahibi Acun ılıcalı haber programlarının olmayacağını duyurmasıyla tüm haber programı için çalışanlar işten çıkarıldı. Spor programlarıda buna dahildi ve Telegol programıda tv8 ile yollarını ayırdı.

Telegol bitmedi yeni kanalda yayınlanacak
Resmi Twitter hesabından açıklama yapan Serhat Ulueren, “TV8 ile yollarımız bugün saat 15.00 itibarıyla ayrılmıştır.Yeni kanalımızda buluşmak üzere…” dedi.

İki tarafın tazminat konusunda ortak noktada buluşmasıyla fesih işleminin resmileştiği duyuruldu.

Telegol Hangi Kanalda
Serhat Ulueren yeni yayın hayatını hangi kanalda sürdüreceği konusunda henüz bir açıklamada bulunmadı.

telegol hangi kanala gececek Telegol Hangi Kanalda Yayınlanacak


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 27 Kasım Çarşamba 2013 saat 17:46 tarihinde Televizyon Dünyası kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

87 9,909