Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Sağlık

Vücuttaki Ödem Nasıl Atılır?

12 Aralık 2013 Hiç Yorum Yapılmamış

Vücutta ödem oluşması bazen normal olabileceği gibi bazen de kalp ve damar rahatsızlıklarının bir belirtisi olabilir. Böyle bir rahatsızlığın olmadığından doktor kontrolünde emin olmalısınız. Bazı ödemler basit bir şişkinlikten ibaret olabilir. Vücuttaki Ödem Nasıl Atılır?

Vücuttaki Ödem Nasıl Atılır?

Sponsorlu bağlantılar

Vücutta ödem oluşması bazen normal olabileceği gibi bazen de kalp ve damar rahatsızlıklarının bir belirtisi olabilir. Böyle bir rahatsızlığın olmadığından doktor kontrolünde emin olmalısınız. Bazı ödemler basit bir şişkinlikten ibaret olabilir. Bu tür ödemlerden evde yapabileceğiniz sağlıklı yollarla kurtulabilirsiniz.
Ödem atıcı olarak akla ilk gelen sebze tabiki maydonozdur.
Maydonoz ile yapılan içecek tam bir ödem atıcıdır.
İşte ödemlerden kurtulmak için yapılan maydonozlu içecek tarifi

Bir su bardağı suyu kaynattıktan sonra içine 6-7 dal maydonozu demlenmeye bırakıyoruz. Karışımın içerisine yarım limonu sıkıyoruz. Karışımı blender dan geçirip tüketebilirsiniz.

odem nasil atilir 300x200 Vücuttaki Ödem Nasıl Atılır?


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 12 Aralık Perşembe 2013 saat 10:34 tarihinde Sağlık kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

85 0,998