Herkes onu yeten sizsinizde yaptığı stand upla tanıdı. Aslında Atalay Demirci 3 Şiir Kitabı, 1 Şiir Albümü ve 3000 den fazla gösteri yaptı. 22 ülke 79 il 197 ilçe dolaştı. yani Atalay demirci zaten ünlüydü şimdi ise televizyon dünyasına giriş yapmıştı. Atalay demirci kimdir kısa hayat hikayesi ve stand up gösterileri

Atala Demircinin Resmi Web Sitesinden Stand Up Gösterisi İzle
[flv]http://www.atalaydemirci.net/demo2009.flv[/flv]
bu video atalaydemirci.net ten alınmıştır telif hakkı bu siteye aittir istek dahilinde kaldırılır.

Atalay Demircinin Gösterileri Hangi Şehirlerde,Atalay Demircinin Gösterileri ne zaman gibi tüm sorularınızın cevapları menajerlerinden ulaşabilirsiniz.

Atalay Demirciye ulaşmak için
Menajerlik Hizmeti için ;
Menajer: Gürkan VURAL
Telefon : 0532 455 25 22
E-posta : menajer@atalaydemirci.net

Asistan: Ercan KUŞCU
Telefon: 0533 564 35 29

Atalay Demirci Kimdir, Atalay Demirci Kısa Hayatı

Atalay Demirci Nereli

Ankara’nın Nallıhan İlçesi’nde, normal doğumla. Ankara’da yaşıyorum.

Anne, babanız sağ mı? Neredeler? Kardeşiniz var mı?

Babam ben 3 yaşındayken vefat etmiş. Annemle 35 sene sonra, yeni buluştuk. O hikâye şimdilik bende kalsın… Bir ağabeyim var Mersin’de, öğretmenlik yapıyor.

Peki okuyabildiniz mi?

Sponsorlu bağlantılar

Ticaret meslek lisesi mezunuyum, muhasebe bölümü ama hiç anlamam.

Gösterinin ne kadarı doğaçlama, ne kadarı çalışılmıştı?

Doğaçlamalar zaten hissedildi. Hikâyeler benim yıllardır anlattıklarım. Bu arada nisan ayına yeni gösteri yazıyorum; no panic:)

Atalay Demirci Yeni Cem Yılmaz Olurmu

‘Cem Yılmaz’la karşılaştırılmak niye?’

Bu işin üstadı olarak Cem Yılmaz gösterilir. Size yeni Cem Yılmaz diyorlar. Siz kendinizi nerede görüyorsunuz? Mesela 120 dakika güldürebilir misiniz insanları?

Bence de bu işin üstadı odur. O bu işi başlatmasaydı kimi izleyip bu işi yapmayı öğrenecektik? Sene 2001… Beşiktaş Belediyesi bir yarışma düzenlemişti. Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ ve Tarkan jüriydi. Yılmaz Erdoğan sahneye çıkıp “Bu işin piri Cem’dir” demişti. Bu arada orada da ödül almıştım. Bu kadar büyük bir komedyenle adımın yan yana anılması beni ancak mutlu eder. Ama ille neden bu kıyas, anlamakta zorlanıyorum. Halbuki iki ayrı insan, iki ayrı hikâye; yani muz yediğinizde çilek tadı da alabiliyor musunuz? Bence bu konuda Cem Bey’e büyük haksızlık yapılıyor. Benim 2 saatlik kendi gösterim var zaten ve bu işi 13 yıldır yapıyorum. Ülkeyi karış karış gezdim, 300’e yakın ilçeye gittim, 25 ülkede gösteriler yaptım. Yani yine “no panic”…

Siz kime gülersiniz?

Başta Cem Yılmaz olmak üzere bu işi yapan herkese gülerim. Beyazıt Öztürk’ün doğal, Tolga Çevik’in masum hallerine çok gülerim.