Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Genel, Sağlık

Yılan Yağının Faydaları Nelerdir? Yılan Yağı Saç Dökülmesini Engeller Mi?

1 Aralık 2011 5 Yorum

Günümüzde pek çok kişinin ortak sorunlarından birtanesidir saç dökülmesi.Değiştirilen şampuanlar,has yağlı sabunlar fayda etmeyebiliyor.Saçlarınızın dökülmemesi için bir de alternatif tıptan yararalanın.Yılan yağı saç dökülmesini engeller mi?

YILAN YAĞI SAÇ DÖKÜLMESİNİ ENGELLER Mİ? YILAN YAĞININ FAYDALARI

Güçsüz ve zayıf saçları güçlendirir. Çabuk ve hızlı uzamasını sağlar. Irsi olmayan dökülmelerde saçların yeniden çıktığı, ırsi dökülmelerde önce tüylenme olduğu ve zamanla saç çıktığı gözlenmiştir. Mevcut olan saçların dökülmesini önler.

Bu ürün tamamen doğaldır. İçeriği bitkisel olarak güçlendirilmiştir. Bu ürün ile saç dökülmesi gibi sorunlardan kurtulduğunuz gibi daha önce kaybettiğiniz saçlarınıza çok kısa sürede kavuştuğunuzu göreceksiniz.

Erkek Tipi Saç Dökülmesi, erkeklerdeki en yaygın saç dökülmesi tipidir. Erkek tipi saç dökülmesinde başınızın tepe kısmındaki ve şakaklardaki saçlarınız cılızlaşmaya başlar. Zaman geçtikçe şakaklardaki saçlar daha da geriler, sadece başın ön kısmın ortasında saç kalır ve tepe kısmında giderek daha da kelleşen bir bölge ortaya çıkar.

Sponsorlu bağlantılar

Daha sonra başın ön ve tepe kısımlarında saçların döküldüğü bölgeler yan yana gelir ve başın tepe kısmı iyice kelleşir. En sonunda tek geriye kalan başın yan taraflarında ve arkasında kalan saç sınırıdır. Erkek tipi saç dökülmesi birçok erkek için istenmeyen ve stresli bir deneyimdir.
Bu durum, bazı erkeklerde yirmili yaşların başında ortaya çıkar. Erkek tipi saç dökülmesi (androgenetik alopesi) 25 yaşına kadar erkeklerin %25 ‘ini, 40 yaşına kadar %40’ını, 50 yaşına kadar %50’sini etkileyen ve erkeklerde en sık rastlanan saç dökülmesi tipidir.

Yılan Yağı Kullanıcı Yorumları, Snake Oil For HairKadınlarda Saç Dökülmesi; Araştırmalar, saç dökülmesinin kadınlarda da görüldüğünü, 20 yaşın üzerindeki her kadının, yaşamının herhangi bir döneminde saç dökülmesi nedeniyle tıbbi yardıma ihtiyaç duyduğunu gösteriyor. Son yıllarda tıbbi küf olarak tanımlanan özel bir küfün ise özellikle kadınlarda sık görülen hormonalolmayan saç dökülmelerinde son derece etkin bir tedavi aracı olduğunu gösteren güvenilir çalışmalar var.
Saçın esas maddesi keratin’dir. Saçlarınızı beslemek, sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız bir kuralı hiç unutmamalısınız: Saç sadece kökünden beslenir. Saçlarınızı daha iyi beslemek için işe, doğru ve dengeli bir beslenme planı yaparak başlamalısınız.

Yılan Yağı’nın Kullanımı:

Sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulayınız.
30-45 dakika beklettikten sonra duru su ile yıkayınız. Haftada 2-3 defa uygulanabilir.
Yılan Yağı şampuanı ile kullanımı tavsiye edilir.
%100 doğal bir ürün ve yan etkisi yoktur.

yilan yaginin faydalari Yılan Yağının Faydaları Nelerdir? Yılan Yağı Saç Dökülmesini Engeller Mi?


5 Yorumlar »

 • bahar Diyor ki

  ben bahar36 yaşındayım sacım herzaman kuru ve uzamıyor cok uzuluyorum yılan yagı kkullansam uzarmı

    Alıntı Yap  Cevapla

 • hasan Diyor ki

  sakın kullanma bi faydası yok kullandım ben bi sonuç alamadım saçım dökülmesin istiyorsan git eczaneye vıchynin sarı saç dökülmesi tüplerinden al

    Alıntı Yap  Cevapla

 • İsmail Diyor ki

  hasan kardeş sanırım yalan söylüyor ben kullandım ve faydasını gördüm saç çıkardığı gibi saçları da dökmüyor ve sağlıklı bir saç oluyor daha gür ve dolgun bir saça sahip oluyorsunuz ayrıca yılanyağı sabunu da çıldı güzelleştirdiği gibi cildi beyazlaştırıyor

    Alıntı Yap  Cevapla

 • merve Diyor ki

  saçınız uzasın istiyosanız entele otu alın entelee

    Alıntı Yap  Cevapla

 • duygu Diyor ki

  saçlarımda yoğun dökülme olduğu için dökülmeye karşı etkili Biomen aldım. kullandığımdan beri saçıma inanılmaz hacim sağladı ve dökülmesini önledi memnunum tavsiye ederim.

    Alıntı Yap  Cevapla

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

95 1,349