Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Haber

Yılın İlk Zamları Gelmeye Başladı, Otoyol ve Köprülere Yılın İlk Zammı

30 Aralık 2011 Hiç Yorum Yapılmamış

2012 la mutlu gireceğiz eğlenceler, komikler ve daha neler neler… İşte bu göz boyamaların yanında birde hayatın gerçekleri var. Onlarda yıl başlarına sabitlenen vergi zamları. En çokda istanbulluları ilgilendiren köprü ve otoyol ücretleri zamlandı işte 2012 zamlı köprü ve otoyol fiyatları

Otoyol ve köprü geçiş ücretlerine zam
Otoyol ve Boğaz Köprülerinin geçiş ücretleri yeniden düzenlenirken, yeni otoyol ve köprü geçiş ücret tarifeleri 1 Ocak 2012 tarihinde saat 00.00’dan itibaren uygulanmaya başlanacak.

Sponsorlu bağlantılar

Karayolları Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, daha ekonomik güvenli ve daha kısa sürede ulaşım imkanı sağlayan erişme kontrollü otoyolların, yapım, bakım ve işletme maliyetlerinin diğer ulaşım sistemlerine göre daha yüksek olduğu belirtildi.

Yol kullanıcısına ücretli olarak hizmet veren otoyollarda 2 Ocak 2010 tarihinden beri uygulanmakta olan geçiş ücretlerinde duyulan gereklilik üzerine fiyat düzenlemesi yapılarak ücretlerin yüzde 10,21 oranında arttırıldığı bildirilen açıklamada, “Buna göre, otoyollarda otomobil için en yakın mesafe ücret, 1,75 TL, en uzak mesafe ücreti 15,00 TL, Boğaz Köprüleri otomobil geçiş ücreti ise 4,25 TL olarak belirlenmiştir” denildi. (ANKA)

otoyol ve kopru zamlari 2012 Yılın İlk Zamları Gelmeye Başladı, Otoyol ve Köprülere Yılın İlk Zammı


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 30 Aralık Cuma 2011 saat 18:38 tarihinde Haber kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

85 2,617