Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » İnternet

Youtubede 13 Milyon Kişi Tarafından İzlenen Minik Kız, Benim adım Juliet Parçası

23 Ocak 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Sponsorlu bağlantılar

Youtubeden ünlü olanlar listesine 8 yaşında bir minik kızda girmeyi başardı. 3 günde 11 milyon izlenmeyle rekor kıran minik Juliet Justin Bieber gibi bakalım şöhret basamaklarını çıkacakmı

‘My First Hardcore Song’ by 8yr old Juliet OFFICIAL
0 Youtubede 13 Milyon Kişi Tarafından İzlenen Minik Kız, Benim adım Juliet Parçası

Youtube’da 3 günde 11 milyon kişi tarafından izlenen videoda 8 yaşındaki Juliet köpeği ve balıklarıyla ilgili kısa bir şarkı söylüyor.

Sözlerinin aksine çok sert bir altyapıya sahip şarkının, “Benim adım Juliet ve ben köpeğim Robert ve balıklarımı seviyorum ama onlar kokuyor” gibi sözleri var.

Küçük kızın annesi Kristina bir aile dostları ve aynı zamanda bir müzik yapımcısı olan Rob Sharpe’ın yardımıyla klibi yüklediklerini ancak bir anda bu kadar büyük ilgi göreceğini tahmin etmediğini söylüyor. Annesi bebekken Juliet’e ninni yerine Marilyn Manson ve Slipknot gibi sanatçıların şarkılarını dinlettiğini itiraf ediyor.

benim adim juliet sarkisi Youtubede 13 Milyon Kişi Tarafından İzlenen Minik Kız, Benim adım Juliet Parçası


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 23 Ocak Pazartesi 2012 saat 21:41 tarihinde İnternet kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

86 1,269