Sponsorlu bağlantılar


AnaSayfa » Yaşam

Zeynep Ilıcalı Acun’u Affetti mi?

14 Aralık 2010 Hiç Yorum Yapılmamış

Acun ve Zeynep Ilıcalı’nın 7 yıllık evliliklerini kurtarmak için ‘Yetenek Sizsiniz’deki jüri üyeleri devreye girdi.6 ve 3 yaşlarındaki iki kız çocukları olmasına rağmen kendisini aldatan eşinden boşanmaya hazırlanan Zeynep Ilıcalı’ yı ‘Yetenek Sizsiniz’deki jüri üyesi Ali Taran ziyaret etti. Ardından diğer bir jüri üyesi olan Hülya Avşar Ilıcalının Beykoz’da ki evine gitti. Zeynep Ilıcalı, “Acun’un umursamazlığı ve sevgilisini hala yanında çalıştırması beni yaralıyor. O kadın orada oldukça barışma şansım sıfır” dedi. 41 yaşındaki Acun ile 20 yaşındaki Şeyma’nın ilişkilerinin, çevrenin Zeynep Ilıcalı’dan yana tavır alması sonrası sallantıya girdiği konuşuluyor. Yakınları “Zeynep affederse Acun eve dönecek, kızları etkilenecek diye ödü kopuyor” dedi.
Hülya Avşar, Acun’a sevgilisi Şeyma Subaşı’yı kostümlerini yaptığı Yok Böyle Dans’ın kadrosundan çıkartmasını önerdi. Ali Taran da destek verdi.

Sponsorlu bağlantılar

 Zeynep Ilıcalı Acunu Affetti mi?


 

  • Bu Yazı Hakkında
  • Etiketler
  • Benzer Konular
Bu yazı 14 Aralık Salı 2010 saat 13:36 tarihinde Yaşam kategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

75 0,812