15 ağustos 2012 de türkiye avusturya maçı yani bu akşam özel bir maç var. Maç hazırlık maçı ama yinede yeni kadro ve yönetimle 2014 dünya kupası için türk milli takımı ne durumda onu göstermiş olacak. Türkiye avusturya maçı saat kaçta başlayacak ve hangi kanalda olacak muhtemel 11 de kimler var işte maçın detayları

Türkiye Avusturya Maçı Hangi Kanalda

Kanaltürk

Türkiye Avusturya Saat Kaçta

Saat: 21:30

A Milli Futbol Takımı’mız 2014 Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında deplasmanda Avusturya ile karşı karşıya geliyor.

2014 Dünya Kupası Elemeleri öncesinde son hazırlık karşılaşmasında Ernst Happel Stadı’nda milli takımımız Avusturya ile kozlarını paylaşıyor. Türkiye saati ile 21:30’da başlayacak olan mücadelede Slovakya Futbol Federasyonu’ndan Ján Valášek karşılaşmanın orta hakemliğini yaparken Valášek’in yardımcılıklarını Miroslav Benko ve Erik Weiss üstlenecek.

A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Hollanda ile oynanacak kritik mücadele öncesindeki son hazırlık şansı olan Avusturya maçına büyük önem veriyor.

Başarılı teknik adam takım olgusunu tekrarlamak ve iyi bir sonuç almak için sahaya çıkacaklarını belirtirken Avusturya’nın Hollanda’ya denk bir rakip olmadığını ancak Avusturya futbolunun da son yıllarda gelişim kaydettiğini bildirdi.

Türkiye Avusturya Maçı Muhtemel 11

MUHTEMEL 11’İMİZ

– Cenk
– Semih
– Bekir
– Egemen
– Ömer
– Hamit
– Emre
– Selçuk
– Arda
– Sercan
– Umut