Geçen cumartesi – pazar yani 7-8 Nisan 2012 yapılan 2012 Açıköğretim (AÖF) Vize Arasınav Soru ve Cevaplarını nasıl öğrenceğini merak eden okurlarımız için tüm sınav soruları görme yolunu anlatacağız. 2012 Açık öğretim vize ara sınav soruları ve cevapları için tıklayınız

2012 Açıköğretim (AÖF) Vize Arasınav Soru ve Cevapları Öğrenmek için tıklayın

Ösym gibi açıköğretim soru ve cevapları sadece kendi sayfası üzerinden yayınlanıyor. Sorular adobe flash ile görüntülenebiliyor. Onun için adobe.com adresinden flash son sürümü indirebilirsiniz. Açık öğretimden yapılan açıklamaya göre vize ara sınav soru ve cevapları şu şekilde görüntülenbilir

Açıköğretim Fakültesi 2012 Vize Soru Ve Cevaplarına sadece aşağıdaki yönergeler doğrultusunda ve aşağıdaki bağlantıdan giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Açıköğretim Faükültesi dışında hiç bir kaynakta sorular yayımlanmamaktadır. soru ve cevapların hafta içi açıklanması bekleniyor. Açıköğretim Fakültesi Sınav soruları e-kitap hizmeti şeklinde ve SWF dosya formatına dönüştürülerek internet üzerinden yayımlanmaktadır.okubil.com

Açıköğretim Fakültesi 2012 Vize Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eogrenme.aof.edu.tr,http://eogrenme.acikogretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0, 8.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

açık öğretim geçmiş senelerde çıkan soru ve cevaplarıda bu şekilde öğrenilebilir. bu soruları sayfalarda yayınlamak suç olduğu için size kolaylık olması açısından sadece bağlantı paylaşımı yaptık. Şimdi akıllarda bahar dönemi 2012 Açıköğretim (AÖF) Vize Arasınav Sonuçları ne zaman açıklanır var. açık öğretim bu konuda biraz hızlı ve 1 ay içinde açıklanması bekleniyor.