Geçtiğimiz ay yapılan lisans kpss ve öğretmenlik kpss sınavının sonuçları bugün açıklanıyor. Özellikle öğretmen atamaları ve gelecek yıl ki lisans düzeyinde atamaların bu sınav sonucuna göre yapılacak olması sebebiyle sınav sonucu tüm adaylar için önem arz ediyor. 2012 KPSS Sınav sonucunuzu öğrenmek için tıklayın

ÖSYM 2012 KPSS Sınav Sonuçları

2012 KPSS Sonuçları , 2012 KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sonuçları , 2012 KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

ÖSYM nin yaptığı KPSS sonuçlarının 10 Ağustos 2012 Cuma günü açıklanması bekleniyor. KPSS Sonuçları Öğrenmek için eş zamanlı olarak okubil.com da olacak.

2012 KPSS Lisans Sonuçları Sorgulama Ekranı :

Kpss Lisans Sınavına Kimler Girdi

KPSS A Grubu ve Öğretmenlere yönelik KPSS Lisans 7 ve 8 Temmuz 2012 tarihlerinde yapıldı. 7-8 Temmuz 2011 KPSS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak sorusuna cevap ise bugün olarak tahmin ediliyor.

2012 Lisans Düzeyi KPSS Sonuçlarının ÖSYM tarafından 10 Ağustos Cuma günü öğleden sonra açıklanmasını beklemekteyiz. KPSS Sınav sonuçlarının neden geciktiği tartışması konusu oldu. Kopya iddiaları KPSS sonuçlarının açıklanmasını geciktirmiş olabilir. Ayrıca binlerce adayın sınava girmesi ve sonuçların çok önemli olması sebebiyle ösym ince eleyip sık dokuyor.

Bir önceki KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınav sonuçların geçen sene 29 Temmuz tarihinde açıklanmıştı. 2012-KPSS Sınavına giren adaylar “2012-KPSS Sınav Sonuçları” nı sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyorlar. KPSS Sınav sonucu kısa bir zaman içinde açıklanmasını bekliyoruz.

Sınav sonuçları açıklandığında ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden öğrenebileceksiniz.

2012 Lisans Sınav sonucu açıklandıktan sonra yeni bir dönem başlıyor. Tercih dönemi gelecek yıl kpss nin değişeceğine dair söylentiler bu yıl kpss yi dahada heyecanlı kıldı.

2012 KPSS Sınav Sonuçlarını takip etmek için okubil.com takip edin.