Bir ramazan ayının sonuna daha geldik. Bu cumartesi arefe ve pazar günü bayram. Şimdi herkes 2012nin ramazan bayramında kaç gün olacağını merak ediyor. Geçtiğimiz senelerde hafta içine geldiği dönemlerde bayram tatili 9 güne çıkıyordu. Peki bu sene ramazan bayramı tatili kaç gün olacak

2012 Ramazan Bayramı Tatili Kaç Gün

Evet geçtiğimiz yıllarda bayram tatillerini 9 gün geçirmeye alışmıştık ama malesef bu sene öyle olmayacak. çünkü bayram pazar gününe denk geliyor ve bayramın 2.günü pazartesi 3.günü salı oluyor çarşamba perşembe cuma mesai olacak yani tatil olmayacak. Bununla ilgili bir gelişme olması beklenmiyor. tabi yıllık izni olanlar izinlerini bu tarihe getirerek tatile çıkma imkanı buldu.

Ramazan Bayramı Tatil Programları

Her ne kadar bayram tatili 3 gün olup bununda 1 günü pazara denk gelsede otogarlarda bilet kalmadı özellikle yaz sıcağında oruç tutulduğu için insanlar şehirlerden bir şekilde uzuklaşmaya ihtiyaç duyuyorlar. siz okubil takipçilerinin planları nasıl olacak bizimle bu konuyu paylaşabilirsiniz. Bayram tatilinizi nasıl değerlendireceksiniz. Kısa bir tatil herkese iyi gelebilir.

Ramazan Bayramı Hangi Gün

2012 Ramazan Bayramı Arefe : 18 Ağustos 2012 Cumartesi
2012 Ramazan Bayramı 1.Günü : 19 Ağustos 2012 Pazar
2012 Ramazan Bayramı 1.Günü : 20 Ağustos 2012 Pazartesi
2012 Ramazan Bayramı 1.Günü : 21 Ağustos 2012 Salı

ramazan bayramınız şimdiden mübarek olsun. tüm bayrama yola çıkacaklara allah can sağlığı versin.