Ramazan ayının sonlarına yaklaşıyoruz. Bu güzel ayın sona ermesinin tek sevindirici tarafı sonunda güzel bir bayramın bizi bekliyor olması. Bayramlar kavuşmalar ve barışmalar için güzel bir fırsattır. 2013 Ramazan Bayramı Tatili Kaç Gün?

2013 Ramazan Bayramı Tatili Kaç Gün?

Ramazan ayının sonlarına yaklaşıyoruz. Bu güzel ayın sona ermesinin tek sevindirici tarafı sonunda güzel bir bayramın bizi bekliyor olması. Bayramlar kavuşmalar ve barışmalar için güzel bir fırsattır.

Bayramların artık eskisi gibi olmadığı kesin. Zaten hiçbir şey artık eskisi değil.

Bayramların eskisi gibi olmadığına dert yanmaktansa, içinde bulunduğumuz bu değerli günlerin yani bayramların tadını çıkartmak.

Klasik şeyler gibi gelse de gurur yapıp aramadığımız dargın olduğumuz akraba yada arkadaşımızı arayıp gönlünü almalıyız. Bunu onun için değil kendi maddi manevi sağlığınız için yapmak gerçekten size iyi gelecektir.

Bu yıl bayram tatili 4.5 gün. Arefe günü olan 7 Ağustosta yarım gün çalışılacak. 8 Ağustos Perşembe günü bayramın birinci günü.Ramazan Bayramı üç gün olduğundan 8-9-10 ağustos perşembe,cuma,cumartesi günleri bayram tatili.

Pazar günü zaten tatil olduğu için 8-9-10-11 bir de arafe günü yarım gün tatil,toplamda 4,5 gün bayram tatilimiz var.

2013_ramazan_bayramı_tatili_kac_gun