Yeni bir sevgililer günü daha gelip çattı.Sevgiliniz varsa bu günü kutlamanız,klasik olmayan birşeyler yapmalısınız. Bir de sevgiliniz böyle şeylere önem veriyorsa biraz daha titiz davranmalısınız. Uzun süren bir birlikteliğiniz varsa bu sene ne alsam diye bol bol düşünmüşsünüzdür. İşte değişik hediye seçenekleri. 2013 Sevgililer Gününde Değişik Hediye Seçenekleri

2013 Sevgililer Gününde Değişik Hediye Seçenekleri

Yeni bir sevgililer günü daha gelip çattı.Sevgiliniz varsa bu günü kutlamanız,klasik olmayan birşeyler yapmalısınız. Bir de sevgiliniz böyle şeylere önem veriyorsa biraz daha titiz davranmalısınız. Uzun süren bir birlikteliğiniz varsa bu sene ne alsam diye bol bol düşünmüşsünüzdür.
Kadın kendisini düşünen erkeği sever. Benim için bişeyler yapmış, beni seviyo,benim sevdiğim şeyleri biliyo diye düşünür. Gerçekten de bu böyledir. Kadınların gönlünü almak aslında çok kolaydır. Onun için bişeyler yapmış olan erkek daima bir numaradır.
Bu yazıyı okuyan erkekler şöyle düşünebilir ” onun için çok pahalı bir kolye aldım ama yine beğenmedi”.
Aldınız tamam ama onun tarzını düşünerek mi aldınız,verirken güzel bir ortam oluştırdunuz mu bu tarz durumlar da hediyeyi verirken dikkat edilecek şeylerdir.

Sürekli bişeyler alıyorsanız bu defa da kendiniz değişik romantik tasarımlar oluşturun.
Güzel bir kavanozun içine kırmızı kartlara onu sevdiğinizi, telefonunuzda kalan onun bile unuttuğu güzel romantik mesajlardan yazıp kavanozu da kırmızı kurdelelerle süsleyebilirsiniz. Evde sade bir yemekle yada daha sonra şık bir çikolata yada gül eşliğinde bu güzel hediyeyi verebilirsiniz.

Kadınların çok hoşlandığı bir başka şeyde uzun zmaandır almak istediği ama alamadığı birşeyi sizin alıp vermenizdir. O çok beğendiği ama alamadığı şeyi karşısında görmek onu sevindirecektir.

Sevgilinizin hoşlandığı şeylere dikkat ederseniz işiniz biraz daha kolay.

Onu neyin mutlu ettiğini bilip ona göre bir hediye seçebilirsiniz.

Fotograf çektirmeyi seven bir sevgiliniz varsa onunla çektirdğiniz ve onun çok beğendiği bir fotografınızı çerçeveleyebilirsiniz.

Çini ile süslü tabağın üzerine isimlerinizi hat sanatı ile yazdırabilirsiniz.
Ya da saat içine fotografınızı koydurabilirsiniz.

Pastaneler artık sevgililer gününe özel çok şık tasarımlar yapmaya başladılar.

Sevgilinize özel bir mesajı çikolata toplarıyla yazdırabilirsniz.
Ya da ikinizin olduğu güzel bir fotografı kurabiye olarak da hazırlatabilirsniz.
Bu konuda kendi tasarımlarınızı da pastaneler büyük bir titizlikle yapıyorlar.

Kitap okumayı seven bir sevgiliniz varsa kitap alabilir ve kitap ayracını kendiniz tasarlayabilirsniz. Mesela uygun bir fotografı ayraç olarak dizayn edebilirsiniz.

Genelde sevgililer gününde akşam yemeği hayalleri kurulur ve şık bir restorana gidilir. Siz bir değişiklik yapıp hoş bir yere kahvaltıya gidebilirsiniz. Hem beklenmedik güzel bir süpriz de olur.

Sevgililer gününde hediye alıp vermek klasik bir durum haline gelmiş olabilir. Bu günü kutlamak istemeyenler böyle süprizleri başka zamanlarda yapmaları sevgilisi tarafından çok beğenilerek karşılanır.

Birde özellikle evliyseniz en güzel hediye ” bir daha dünyaya gelsem yine seninle evlenirdim” bu yada buna benzer güzel sözler olabilir.

hat_sanati_ile_isim_yazdirma