Dünya basınında geniş yer alan Abdülkadir Molla’nın idam edilişi yürekleri sızlattı. Bir İslam Alimine nasıl idam cezası verildiğine anlam veremezken idam gerçekleştirildi ve Abdülkadir Molla idam edildi. Abdülkadir Molla’nın Son Sözleri Ne Oldu?

Abdülkadir Molla’nın Son Sözleri Ne Oldu?

Dünya basınında geniş yer alan Abdülkadir Molla’nın idam edilişi yürekleri sızlattı. Bir İslam Alimine nasıl idam cezası verildiğine anlam veremezken idam gerçekleştirildi ve Abdülkadir Molla idam edildi.

Bu durumun arkasında yine dış güçlerin olduğu kesin.
Sakin olan ülkede iç karışıklık çıkartmak ve ülkeyi bölmek isteyenlerin yaptığı aşikar.
Bu kadar tepkilere rağman idam kararından dönülmemesinin başka sebebi olmasa gerek.
13 Aralık 2013 Bangladeş saatitle 22:00 da Abdülkadir Molla idam edildi.
Ailesiyle biraraya gelen Molla’nın son sözleri söyle oldu;

“Suçum Allah’tan başkasına kulluk etmemekti. Bize kulluk et, dediler. Ben de “asın” dedim.

Ben kesinlikle masumum . İslami harekete mensup olduğum için öldürülüyorum. Şehitlik herkese ihsan edilmiş bir kader değildir . Yüce Allah bana şehitlik nasip ederse, kendimi en şanslı olarak düşünürüm. Şehitlik hayatımın en büyük başarısı olacaktır. Benim kanım İslami hareketi ayağa kaldıracak ve otokratların sonunu getirecektir.

Kendim için endişeli değilim. Ben bu milletin ve İslami hareketin akıbeti hakkında endişe duyuyorum. Bildiğim kadarıyla herhangi bir hata veya suç işlemedim. İslami hareket için bütün hayatımı feda ettim.

Yüce Allah’ın lütfuyla başımı hiçbir adaletsizliğe asla eğmeyeceğim. Dünyevi bir makam önünde af ve hayat hakkı aramak asla söz konusu olamaz. Allah, hayat ve ölüm konusunda karar verecek tek güçtür. Kaderimi, Allah belirleyecektir.

Ben herhangi birinin kararı gereği idam edilmiyorum. Benim şehitlik zamanım Yüce Allah’ın kararına göre sonuçlandırılacak. Her durumda Yüce Allah’ın kararını kabul ediyorum.”

abdulkadir_mollanin_son_sozleri