Acun ılıcalının kanal transferi günlerdir konuşuluyor. En yetkili ağız olarak acun ılıcalı bu sorulara cevap verdri. Acun ılıcalı başka kanala transfer olacakmı yoksa show tv de kalacakmı. Acun ılıcalı neden başka kanala geçecek işte bu soruların cevapları acun ılıcalıdan geldi

Acun Ilıcalı Başka Kanala Transfer Olacakmı

Acun Ilıcalı, Show TV’den ayrılacak mı ayrılmayacak mı? Ilıcalı bu soruya net cevap verdi: Gideceğimiz kanal var ama gönlümüz Show TV’den yana…

Yapımcı Acun Ilıcalı, son dönemde gündeme gelen hakkındaki iddialara Kenan Erçetingöz’ün sunduğu 60 Dakika programında cevap verdi.

Ilıcalı 94 yılından beri çalıştığı Show TV’den ayrılacağı iddialarından elde ettiği büyük servetine kadar merak edilen pek çok konuya canlı yayından açıklık getirdi.

Acun Ilıcalı Hangi Kanalda Devam Edecek

Ilıcalı anlaşamadığı kanalı Show Tv ile ipleri kopardığı haberlerine açıklık getirip, “Başka kanala transfer oldum diye bir durum yok. Her sene Show TV ile toplantımız oluyor bu sene biraz sıra dışı bir durum oldu anlaşamadık. Anlaşamayınca da ipler kopmuş gibi oldu. Böyle bir durum var. Kesin bir şey diyemeyiz. Şükürler olsun ki gidebileceğimiz kanal da var. Öyle bir avantaj var. Bizim gönlümüz her zaman Show TV’de kalmaktan yana. Muhabirliğe başladığım ve içinde gelişme göstediğim başarıyı paylaştığım kanal. Hiçbir zaman ayrılmayı da düşümedim. Ayrılmam da tek bir sebep olabilirdi orada yaşanabilecek bir pürüz ancak. Show TV’nin şu anda her kanalı olabilceği gibi belli maddi sıkıntıları var belki ileride düzelebilir. Onların maddi sıkıntısıyla bizim durumuz aynı zamana denk gelince anlaşamadık” diye konuştu.