Büyük transferlerle yayın hayatına başlayan tnt nin kapanmasıyla yeni projler yapacağını duyuran turner şirkeri atvyi almak için çalışmalar başladı. Atv kanalını aldıktan sonraki hedef bir süredir kanal değişkliği yapması beklenen Acun ılıcalı ile ilgili. Eğer turner atvyi satın alırsa acun ılıcalıyla anlaşmayı planlıyor

TNT’nin kapanma haberinin ardından medya dünyası ikinci bir bomba haberi konuşmaya başladı.

Televizyon dünyası en hareketli saatlerini yaşıyor.. Turner’in TNT Türkiye’yi kapatacağının açıklanmasının ardından, yeni bir iddia gündeme geldi. Kulislerde konuşulanlara göre TNT Türkiye’yi kar etmediği için kapatan Turner Grubu, bir süredir peşinde olduğu atv’yi satın almak için harekete geçti.

İddialara göre Çalık ile anlaşma masasına oturan Turner Grubu’nun, atv’yi satın aldığını resmen açıklamasının ardından müthiş bir bomba patlatacağı konuşuluyor.

Acun ılıcalı kanalmı değiştiriyor, Acun Ilıcalı Atv ile Anlaştımı
Turner grubunun bombası, ekranların dahi çocuğu diye anılmaya başlanan Acun Ilıcalı’dan başkası değil. Ilıcalı’yla görüşmeleri de tamamlayan grubun ayrıca atv’nin başına da ünlü bir televizyoncuyu getirecekleri kulislerde konuşuluyor.

Atv nin başına kim geçecek, atv nin yeni yöneticisi kim olacak
İddialara göre o isim de Sevin Ergun.