Adını feriha koydum dizisinin ferihası diziyi bıraktı hazal kayanın diziden ayrılmasıyla dizi yola devam etme kararı aldı. Bu yıl bir çok dizide gördüğümüz dizi adı değiştirme adını feriha koydum dizisindede oldu peki dizinin yeni adı ne oldu.

Adını Feriha Koydum Dizisi Yeni Adı

Adını feriha koydum dizisinin yeni adı aslında küçük bir ekleme yapılarak yeni sezona devam edecek. Dizinin yeni adı Adını Feriha Koydum Emirin Yolu oldu. Bu durumda emir karakteri üzerine gelişecek. şimdi bu isim değiştirme geleneği devam ederse gelecek sezon Emirin Yolu olarak değişirmi diye merak etmiyor değiliz.

Adını Feriha Koydum “Emir’in Yolu” Yeni Sezon İlk Fragman
68. bölüm yeni sezon fragmanı
[flv]http://milliyet-p.mncdn.com/web/video/2012/08/17/NkfEw1U136Io.flv[/flv]

Adı Değişen Diziler

Diziler yeni sezonu eylül ayında açıyor. kimi diziler yayından kalktı ve kimileride isim değiştirdi. İsim değiştirme olayı dizideki oyuncuları ayrılmasıyla oluyor. İlk olarak leyla ile mecnun dizisinin adı değişmiş ve leyla ile mi mecnun olmuştu. Şimdi ise adını feriha koydum dizisinin adı adını feriha koydum emirin yolu oldu. peki biz bu isim değiştirmeye çokmu yabancıyız tabiki hayır aslında yakın zamanda bunu ilk yapan kurtlar vadisi olmuştu. Kurtlar vadisi kurtlar vadisi terör olmuştu ve yayın engeli konmuş daha sonra ise kurtlar vadisi pusu olarak devam etmiştir. Kurtlar vadisinde tek fark polat alemdarın mücadele ettiği kişiler değişmiş kadro aynı kalmıştı.

bakalım daha hangi dizilerin adı değişecek sizinde dizilerin adını değiştirmeye yönelik fikirleriniz varsa yorum olarak belirtin bakarsınız yapımcılar beğenir ve değiştirir