Daha önce ülkücülerin yeni televizyonu olan alptürk tv tanıtımını yapmıştık. Kısa bir süre için test yayınında olan. Mhpnin kanalı Alptürk tv test yayınından sonra normal yayına başladı. Yeni fragmanlarıyla yeni programlarıyla yayın hayatına başlayan alptürk tv nerelerden yayın yapıyor ve ne zaman yayın yapıyor. İşte alptürk tv ve yenilikler

[flv]http://www.alpturk.tv/htmldocs/pseudo/97db4abbb56a75b3ce561fea56d45548266bb309dc5c57d01d444a4535ae70bdc704dd82df13011e722a7ff33a161e6f/Karsilama_Jenerigi/video.flv[/flv]

Alp Türk Tv Yenilikleri neler olacak
Mhp lideri Bahçeli, törende, partisinin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Merkezi tarafından hazırlananinternet televizyonunun yayına başlamasının hayırlı bir adım olduğunu belirterek, başta merkezin koordinatörü Prof. Dr. Çetin Elmas olmak üzere katkıda bulunanları kutladı.

UZAKTAN EĞİTİM İÇİN DE ARACI OLACAK
Merkez bünyesindeki birimlerin ve internettv’nin MHP’nin Türkiye’yi ve dünyayı okuyuşunda anafikir ve düşüncelerini kamuoyuyla paylaşma imkanı sağlayacağını dile getiren Bahçeli, demokratik bir yarış içinde varlıklarını sürdürebilmek için de çaba göstereceklerini kaydetti.”Artık, Alptürk televizyonu vardır. MHP’nin sahip olduğu doğru fikirler buradan halkımıza uzanacaktır. Aynı zamanda uzaktan eğitimin de bir aracı olarak değerlendirilecektir” diyen Bahçeli, her biri alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan programlarla bu alanda da önemli adımlar atılacağını bildirdi.

Bahçeli, bütün dava arkadaşlarının ve halkın desteğiyle Alptürk Tv’nin sürekli gelişen ve büyüyen bir yayın organı olacağını söyledi. Çetin Elmas, her gün saat 15.00′de yayına başlayacak Alptürk Tv hakkında bilgi verdi.

Uzman kişilerce hazırlanan programların yanı sıra haberlerin deinternet televizyonunda yer alacağını anlatan Elmas, Alptürk Tv’de “gerçeklerin izleneceğini” ve “dünyaya Türkçe” bakacaklarını belirtti. Alptürk Tv’de yer alan programların jeneriklerinin de izlendiği törenin sonunda Bahçeli, internettelevizyonunun genel merkez binasında hizmet veren birimlerini gezerek, bilgi aldı.

Alptürk Tv Uydu Frekansı nedir ?
Alptürk tv uydudan şu an için izlenemiyor malesef sadece internet yayını var

Alp Türk tv internet adresinden neler bulabiliriz

TBMM Grup Konuşmaları
TBMM Genel Kurul Konuşmaları
Miting Konuşmaları
Basın Toplantıları
Konferanslar
Kurultaylar
TV Programları
Açılış ve Törenler
Geziler
Seçim Müzikleri ve Klipler
Reklam Filmleri
Siyasi Belgeseller

gibi Milliyetçi Hareket Partisi adına görsel ne varsa Alpturk.tv adresinden bulabilirsiniz. Kanalımız hayırlı olsun.