Anneler gününe çok az bir zaman kaldı. Bu özel günde annenizi hatırlayıpküçük bir hediye ile sevindirebilirsiniz. Uzaktaysanız yanına gidip süpriz yapabilirsiniz inanın hediyelerden çiçeklerden çok da sevinecektir. Anneler Gününde Değişik Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Anneler Gününde Değişik Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Anneler gününe çok az bir zaman kaldı. Bu özel günde annenizi hatırlayıpküçük bir hediye ile sevindirebilirsiniz. Uzaktaysanız yanına gidip süpriz yapabilirsiniz inanın hediyelerden çiçeklerden çok da sevinecektir.
Özelllikle son yıllarda hediye olarak mutfak için küçük ev aletleri seçenekleri çok cazip hale getirildiği için anneler gününde bu tür şeyler hediye olarak alınıyor. İhtiyacı varsa tabi sevinebilir ama bu özel günde daha anneye yönelik anne evalt ilişkisini kuvvetlendirecek şeyler alabilir hatta kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Mesela hala annaneniz yaşıyorsa ikisinin resimli pastasını yaptırabilirsiniz. İkisi de çok sevinecektir.

Anneniz için beğendiğini bildiğiniz kendine özgü bir takıyı,eşarbı,şalı,çantayı,ayakkabı yada kıyafeti alıp süpriz yapabilirsiniz.

Güzel bir pasta yapıp,hazırladığınız aile albümünü loş bir ortamda slaytla sunabilirsiniz.

Küçüklüğünden beri olan fotogrfaları,düğün ve doğum fotografları ile sevginizi gösterebilirsiniz.

Annenize güzel bir renkli kağıda mektup yazabilirsiniz. Bu zamana kadar yaptıkları için çok teşekkür edip sevginizi minnetinizi satırlara dökmek annenizi duygulandıracaktır.

Kardeşlerle birlikte sevgi notları kavanozu hazırlayabilirsiniz. Güzel ve süslü bir kavanoza küçük kağıtlara yazdığınız sevgi notlarını koyup annenize hediye edebilirsiniz.

Anneniz çayı çok seviyorsa ona özel mesela annem yazan bir çay bardağı alabilirsiniz. Her çay içerken bu özel hediyeyi görmek onu mutlu edecektir.

Uzakta olanlar kardeşleri ile haberleşip annelerine süpriz yapabilirler.

Uzak olup gidemeyecek olanlar da çiçekle gönlünü alsınlar.

anneler_gununde_degisik_hediyeler