Futbol kariyeri reklamlarla televizyon kariyeri derken arda turanın işler başından aşkın. İş hayatı her ne kadar iyi gitsede arda turan’ın aşk hayatın hiçte öyle değil. Uzun yıllardır süren ardu turan sinem kobal aşkı gerçekten bitti mi ?

Bir ayrılıp bir barışan arda turan sinem kobal aşkının tamamen bittiği iddia ediliyor.
Sinem Kobal’ın telefonlarına dahi çıkmayan Arda Turan ilişkiyi bu sefer kesin bitirdi. Nedeni ise Sinem Kobal’ın telefonunda gördüğü bir mesaj. Mesajın içeriği ise bilinmiyor.

KOBAL’IN GÖRÜŞME GİRİŞİMLERİ BAŞARISIZ

Güzel oyuncu birkaç haftadır nişanlısına görüşmek için dil döktü. Ancak yıldız futbolcu, Sinem Kobal’ın telefonlarına dahi çıkmadı. Bunun üzerine araya yakın dostları Zafer Çika ve Demet Akbağ’ı da sokan ünlü oyuncu Arda Turan’la görüşmeyi başaramadı.

ARKADAŞLARINA: “BU DEFA KESİN BİTTİ”

Ünlü futbolcu; İspanya’ya giderken; Sinem Kobal ise Türkiye’de kaldı. Arda Turan’ın yakın çevresine; “Sinem ile bu sefer ilişkimiz kesin bitti” dediği konuşulurken; Turan’ın nişan yüzüğünü çıkarması bunun kanıtıydı.

arda turan sinem kobal’dan neden ayrıldı ?

Arda Turan’ın bu kararı almasının arkasında ise Sinem Kobal’ın cep telefonunda gördüğü bir mesajının etkisinin olduğu da iddia ediliyor.

ensonhaber.com

arda_turan_sinem_kobal_ayrdildimi