Arka sokaklar dizisi uzun yıllardır kanal d kanalında devam ediyor. Süpriz bir kararla bu gün ara sokakların final yaptığını gördük. Peki uzun yıllardır devam eden ve raytingleri iyi giden dizi neden bitiyor ? tabiki bununda mantıklı bir sebebi var

Arka Sokaklar Dizisi Gerçekten Bitiyor mu?

Arka Sokaklar Kanal D de final yapıyor çünkü başka bir kanalda devam edecek. Bilgiyi bizzat dizinin firması erler film tarafından yapıldı. Hem yeni kanal hemde mevcut kadro ile yeni ünlülerin katılacağı yeni bir arka sokaklar dizisi geliyor. Dizinin aynı adla devam edip etmeyeceği şuanda belli değil. Kim bilir belkide kurtlar vadisi gibi dizi adının başına veya sonuna bir ek yapılır. Mesela Arka Sokaklar Yeniden gibi bir isim olabilir.

26 haziran 2015 cuma günü arka sokaklar final mi yapıyor.
Arka Sokaklar Ne zaman bitecek ?
Arka sokaklar dizisi büyük ihtimalle rekora imza atmak istiyor. Türkiyede dizilerin ömrü bazen 3-5 bölüm bile olmayabiliyor. Arka sokaklar dizisi kendi kitlesini oluşturmuş gözüküyor ve raytingleri gayet iyi gibi görünüyor. Arka sokaklar dizisi bu şekilde gittiği sürece final yapmayı düşünmüyor gibi. tabi başka bir kanala geçtiği zaman raytinglerde bir değişme olacaktır. hatta belki raytingleri iyiye gitmezse yeni kanalda erken final yapabilir.

arka-sokaklar-bitiyor-mu