Avea bu 14 Şubat’ta Beşiktaşlılara güzel bir kampanya hazırladı. 14 Şubat’ı unutulmaz kılmak isteyen sevgililere bulunmaz bir fırsat.İşte ayrıntılar.

Avea’nın www.facebook.com/futbolundelisiyiz sayfasına kendi profili ile giriş yaparak, “Beşiktaş’a nasıl aşık oldun?” sorusuna en güzel yanıtı verenler arasından belirlenecek bir şanslı Beşiktaş taraftarı, 14 Şubat 2012’de Portekiz’de oynanacak Braga-BJK karşılaşmasını, sevdiğiyle birlikte izleme şansını kazanacak.

Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi ikinci turundaki rakibi Portekiz temsilcisi Braga ile oynayacağı heyecan fırtınasına şahitlik edecek diğer şanslı çift ise; 1903’e SMS atarak, Beşiktaş aşkını en güzel anlatan Kartalcell aboneleri arasından seçilecek. Beşiktaşlıların bu şansı yakalamak için; AŞK yazıp bir boşluk bırakarak Beşiktaş’a nasıl aşık olduklarını anlatması yeterli olacaktır.

Seyahatleri süresince tüm masrafları Avea tarafından karşılanacak olan şanslı iki çift; 13-15 Şubat tarihleri arasında Portekiz’in en büyük üçüncü şehri olan Braga’da hafızalardan silinmeyecek bir sevgililer günü kutlaması yaparak maçı tribünden izleyecek.