Aziz Yıldırım hapisaneden öyle bir mektup yazdı ki Futbol Dünyası bir anda metrise yöneldi. 14 Şubat Sevgileler günündü mahkemeye sunacağı belgelerle yer yerinden oynayacak ifadesi ile Aziz Yıldırım acaba ne açıklayacak, Aziz Yıldırımın elindeki belgeler ne sorusunu akla getirdi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi’nden, TV8’de yayınlanan Her Şey Futbol’ programının yorumcusu Faik Çetiner’e bir mektup gönderdi.

Yıldırım mektubunda, davanın 14 Şubat’ta görülecek ilk duruşmasını sabırsızlıkla beklediğini vurgulayarak, 14 Şubat’ta yapacağım savunmayla yer yerinden oynayacak, Türkiye sarsılacak ifadesini kullandı.

Tazminat davası açacağız

Bu arada Aziz Yıldırım’ın avukatı Abdullah Kaya, mahkemenin lehlerine sonuçlanması halinde, Adalet Bakanlığı’na karşı Türkiye’de görülmemiş bir tazminat davası açacaklarını duyurdu.

1 maç için 101 sayfa savunma

Twitter hesabından açıklama yapan Kaya, Bu iddia yığınının saçmalığını ispatlayacağız. Sadece 1 maç için şu anda savunmamız 101 sayfa. Başkanımız ben zaten 60 yaşındayım, Fenerbahçe aklansın, ben yatarım önemli değil’ diyor. TOKİ’nin Galatasaray’a stadı yaparken müfettiş raporlarının sümenaltı edilmesi de girecek savunmamıza. Bunun yanında Trabzonspor’un maçlarını nasıl kazandığı dile getirilecek dedi.