Bacak dolgusu dendiğinde ilk akla gelen zayıf insanların bacaklarına dolgu yaptırılacağı düşünülebilir. Aslında bacak dolgusu vücut orantısı doğru olmadığı için yapılıyor. Yani kilolu insanların üst kısmına orantılı olması için alk kısma yapılıyor. Bacak dolgusu nedir ve nasıl yapılır

Genellikle bayanlarda görülen bu sorun vücudun üst kısmıyla alt kısmının uyumsuzluğundan oluyor. Üst bedenimiz kilolu iken bacaklarımız alabildiğine zayıf kalabiliyor örneğin.

Bu durumda da kilolu olmak değil, bacağımızın vücudumuza oranla çok zayıf kalıyor olması problem haline geliyor. Böyle kişileri de düşünen estetik cerrahi uzmanları bacak dolgusu adının verildiği uygulama ile sizleri bu dertten kurtarmayı hedeflemiş olarak görünüyor.

Bacak Dolgusu Ücretleri Ne Kadar
Bacak dolgusu fiyatları anlaştığınız estetik uzmanına göre farklılık göstermekle birlikte 7.000 TL civarında fiyat vermeleri muhtemeldir.

Bacak dolgusu yaptıran var mı sorunuza, yaptıran arkadaşlarımız konu altından cevap vererek yardımcı olacaklardır.

Bacak Dolgusu Nasıl Yapılır
Uzman doktorlar tarafından dolgu şeklinde yapılır. Sağlık koşulları her zaman ön planda tutularak yaptırılması gerekir. Estetik olarak yaptırmanız sıkıntılı olabilir eğerki vücudunuzu taşıyamayacak kadar inceyse bacaklarınız bunun için önce uzmana danışmanız yararınıza olacaktır.

bacak_dolgusu_nedir_nasil_yapilir