Başbakan recep tayyip erdoğanın tatilleri hep gündem oluyor. Diğer tatiller gibi yaz tatillerindede başbakanın gittiği yerler gündemin konuşulan haberi oluyor. çünkü başbakanın tatil yaptığı yerlerde her zaman bir canlılık oluyor. Hatta başbakan tatil yapıyor diye o bölgeye tatile giden vatandaşlar bile oluyor. İşte Başbakanın 2012 yaz tatili planı ve gideceği yerler

Başbakan Tayyip Erdoğan Tatile Nereye Gidiyor

TBMM’de tatile çıkınca Başbakan Erdoğan da siyasetin yoğun temposunu bir kenara bırakıp ailesiyle dinlenmeye başladı. Dün gece, eşi, kızı, damadı ve torunuyla Bodrum’a giden Başbakan Erdoğan olağan üstü bir durum olmaz ise 10 gün tatil yapacak.

Başbakan 2012 Yaz Tatilinde Hangi Otelde Kalacak

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ailesiyle birlike tatile çıktı.Eşi Emine Erdoğan, kızı, damadı ve torunu ile dün gece havayoluyla Bodrum’a giden Başbakan Erdoğan, ünlü işadamı Fettah Tamince’nin Rixos Otelleri’nde kalacak.

Başbakan’ın olağanüstü bir gelişme olmazsa 7 ile 10 gün sürmesi beklenen tatili süresince otelden dışarı çıkmayacağı bilgisi alındı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 2012 Yaz Tatilinde

Otelde iki villa ve dört suit oda tahsis edilen Erdoğan’ın mavi tura çıkması da söz konusu. Başbakan ve ailesi için, Fettah Tamince’ye ait Moon Star isimli yatın otelin bulunduğu koyda demirlediği öğrenildi.

Başbakan Tayyip Erdoğanın Tatil Programı bu şekilde olacak, Başbakan 2012 Yaz Tatiline Nereye Gitti diye düşünen okurlarımız için açıklayıcı bir yazı olmuştur umarız