milyonlarca hayran kitlesine sahip bedirhan gökçe hafta içi her akşam kral fm de canlı yayında. Hem canlı yayını dinlemek hemde canlı yayına mesaj atmak isterseniz doğru yerdesiniz. Bedirhan gökçe hayranları için canlı yayın mesajı nasıl gönderilir açıklayalım.

Bedirhan gökçe şüphesiz hepimizin sevdiği bir sanatçı şair ve şiir yorumcusu. Herkesin kendisinden birşeyler bulduğu güzel insan Bedirhan Gökçe kral fm 3. sayfa adlı programına yıllardır devam ediyor. Sanatçı sevenlerden gelen mesajları canlı yayında okuyor. bir çok kişi bedirhan gökçeye nasıl ulaşacağını merak ediyor. işte bedirhan gökçe ve canlı yayına ulaşmanın yolları.

Bedirhan Gökçenin şiir programı 23:00 – 01:00 Arası Kral Fm

 

Bedirhan Gökçe 3ncü Sayfa Canlı Yayın Dinle

Bedirhan Gökçe 3. Sayfa Şiir Programına mesaj yollamak.

1. Yol Bedirhan Gökçe Facebook Sayfası

https://www.facebook.com/bedirhangokcesayfasi

Bu sayfada bedirhan gökçenin programa girişte paylaştığı son paylaşımın altına yorum yaparak bedirhan gökçeye ulaşabilirsiniz. Şuanda facebook istatistekleri

539.152 kişi beğendi · 87.168 kişi hakkında konuşuyor

2. Yol Bedirhan Gökçe Twitter Hesabı

https://twitter.com/Bedirhan_Gokce @Bedirhan_gokce

Bedirhan gökçe abimizin mesajlarını okuması için normal olarak twit atmanız. Mesajınızın herhangi bir yerinde @Bedirhan_Gokce yazmanız yetecektir.

Bedirhan gökçe Mesajlarımızı okumuyor

Bedirhan Gökçe aslında tüm mesajları okuyor. Ama canlı yayında tüm mesajları seslendirmesi mümkün olmuyor malesef kendiside bir çok zaman bunu dile getiriyor. Okumak istiyor ama canlı yayında kimin mesajı denk gelirse onu okuyor. Onun için bedir gökçeye hak vermek gerek.

Bedirhan Gökçe Diğer Teknolojik İletişim

Bedirhan gökçenin instagram takipçisi olmak istersenizde
http://instagram.com/bedirhangokce/
adresinden takip edebilirsiniz.

ayrıca bedirhan gökçe resmi web sitesi http://bedirhangokce.com/ da her zamanki gibi yayında.

bedirhan_gokce_canli_yayina_mesaj