Hepimizin devlet dairelerine yada bankalara her zaman işi düşer. Kuyruk denilince herkes ahı duyulur. Özellikle 5 vezne vardır ama 2 veya 3 tanesinin numaratörü çalışır. Diğer veznede çalışanların nerde olduğu bilinmez. Ancak bir yiğit çıkıpta bu adamlar nerde kardeşim diyene kadar herkes 3 veznenin ağır çalışamsıyla sırasını bekler saatlerce. İşte o 2-3 vezne neden yavaş ilerler bu tokatta Resmen Video ile kanıtandı. Tabiki Okey keyfi bir çalışanın en önemli işidir izleyin

[flv]http://video.haber7.com/video_contents/18102011113659.flv[/flv]

Sıcakgündemde yer alan haberde, bankada oturacak yer dahi bulunmazken veznede görevli bir devlet bankası memuru, karşısında müşterileri olmasına rağmen bilgisayar ekranında okey oynadığı görülüyor.

Üstelik işlem yaptırmak için bekleyenlerin çoğu da yaşlı vatandaşlardan oluşuyor..

Vatandaş ise saatlerini bankada geçirmek zorunda kalıyor.

Banka Müdürü Açıklama Yaptı

sicakgundem inn gündeme getirdiği ve internette patlama yapan Tokat Ziraat Bankası’nda mesai saatinde okey oynayan memur ile ilgili bankanın Müdürü Halil Yüksel sicakgundem.com’a açıklamalarda bulundu. Bankasında yaşanılanları reddetmeyen Yüksel, ayrıntılı bilgi aktarmasının mümkün olmadığını söyledi. Yüksel, “Bu yaşanılanlardan Genel Müdürlüğümüzün bilgisi var. Ben gereken bilgiyi kendilerine verdim. Genel Müdürlüğümüz gerekli incelemeyi başlattılar. Artık her şeye onlar karar verecek.”

Okey başında banka memurluğu yapan çalışanın hala görevde olup olmadığını sorduğumuzda ise banka Müdürü Yüksel, “Yani şimdi bir açıklama yapmak doğru olmaz. Genel Müdürlük bir inceleme başlattı. Bu olay bankamda yaşandı evet. Ama artık tüm yetki Genel Müdürlükte” demekle yetindi.