Yıldırım Demirörenin TFF başkanı olmasından sonra boşalan başkanlık koltuğuna pazar günü yapılan oylamayla kimin oturacağı belli oldu. Fikret Ormanın rakiplerine fark attığı oylamada. Beşiktaşın 33. Başkanı Fikret Orman oldu. Fikret Orman kimdir? Fikret ormanın asıl mesleği nedir işte Beşiktaşın 33. Başkanı Fikret Orman ve kısaca öz geçmişi

Fikret ORMAN kaç oy alarak başkan seçildi ?
Fikret Orman, siyah-beyazlı kulüpte yapılan ve 4623 kongre üyesinin katıldığı seçimde 4 bin 27 oy alarak Beşiktaş Kulübü’nün 33. başkanı oldu. Beşiktaş tarihinin 33. başkanı olan Orman, bu görevi 2014 Ocak ayındaki olağan genel kurula kadar yürütecek.

KİM BU FİKRET ORMAN, Fikret Orman Kısaca Hayatı

Beşiktaş’ın Yeni Başkanı Fikret Orman, 1967 yılında İstanbul’da doğdu. Orta öğrenimini Işık Lisesi’nde, Yüksek Öğrenimini Yıldız Üniversitesi ve ABD Florida Üniversitesi’nde tamamladı. Orsan Yedek Parça San. ve Knorr-Orsan Ticari Araç Sis. Ltd. şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak faaliyet gösteren Orman, evli 2 çocuk babası. Fikret Orman, İngilizce biliyor.

Fikret Ormanın Asıl Mesleği

OTOBÜS VE KAMYON FREN SİSTEMLERİ ÜRETİYOR

Orman, inşaat mühendisi. Otomotiv yan sanayisinde hatırı sayılır bir yeri olan Kadir Orman’ın oğlu. Kendi deyimiyle iş hayatında babasıyla anlaşamadığı için inşaatı kendisine iş edinmiş. Baba Kadir Orman’ın 200 kişinin çalıştığı Çorlu’daki fabrikası otobüs ve kamyonlara fren sistemleri üretiyor. Kadir Orman yönetimden ayrıldığı için de bu fabrikayı da fiilen Fikret Orman yönetiyor.

Fikret Ormanın Listesinde Kimler Var

Fikret Ormanla 2012 Beşiktaş Yönetimi

İşte Fikret Orman’ın listesi

Ahmet Nur Çebi: 1959’da Trabzon’da dünyaya gelen Ahmet Nur Çebi, üniversite mezunudur.
Sanayici olan Çebi, evli ve 3 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Tamer Kıran: 1969 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tamer Kıran, armatörlük yapmaktadır. Üniversite mezunu olan Kıran, evli ve 3 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Ahmet Kavalcı: 1960 Rize doğumlu olan işadamı Ahmet Kavalcı, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Deniz Atalay: 1961 yılında Denizli’de dünyaya gelen Deniz Atalay, üniversite mezunudur. İşadamı Atalay, evli ve 1 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Umut Güner: 1975 Malatya doğumlu olan işadamı Umut Güner, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Adnan Dalgakıran: 1962 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Adnan Dalgakıran, sanayicidir. Evli ve 2 çocuk babası olan Dalgakıran, İngilizce bilmektedir.

Berk Hacıgüzeller: 1966 İstanbul doğumlu olan Berk Hacıgüzeller, üst düzey yöneticilik yapmaktadır. Ünivesite mezunu olan ve İngilizce bilen Hacıgüzeller, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Levent Erdoğan: 1941 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Levent Erdoğan, avukatlık yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babası olan Erdoğan, İngilizce bilmektedir.

Nusret Altınbaş: 1970 yılında Gaziantep’te dünyaya gelen Nusret Altınbaş, üniversite mezunudur. Sanayici olan Altınbaş, evli ve 3 çocuk babasıdır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

İsmet Berkan: 1964 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İsmet Berkan, üniversite mezunudur. Gazeteci Berkan, evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Cem Bilge: 1964 yılında Ankara’da dünyaya gelen Cem Bilge, üniversite mezunudur. İşadamı Bilge, evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Yalçın Kaya Yılmaz: 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelen sanayici Yalçın Kaya Yılmaz, evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Erdal Karacan: 1954 yılında İstanbul’da dünyaya gelen işadamı Erdal Karacan, evli ve 1 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Berkay Gocay: 1962 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ekonomist Berkay Gocay, evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Seyit Ateş: 1958 yılında Iğdır’da dünyaya gelen işadamı Seyit Ateş, üniversite mezunudur. Evli ve 3 çocuk babası olan Ateş, İngilizce bilmektedir.

Metin Albayrak: 1964 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Metin Albayrak, üniversite mezunudur. İşadamı Albayrak, evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Mesut Urgancılar: 1967 yılında İnegöl’de dünyaya gelen Urgancılar, üst düzey yöneticilik yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babası olan Urgancılar, İngilizce bilmektedir.

Abdullah Sözer: 1956 yılında Tekirdağ’da dünyaya gelen Abdullah Sözer, Üniversite mezunudur. Sanayici Sözer, evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Fikret Ormanın Başkan seçildikten sonra yaptığı ilk basın açıklaması
Fikret Orman, burada yaptığı kısa teşekkür konuşmasında, “Zor, çok zor bir göreve talip olduk. Teveccüh gösterdiğiniz, layik gördünüz, teşekkür ediyorum, minnettarız efendim.” diyerek şunları söyledi:

“Bu zor görevde destek ve yardım yol almamız için en önemli etken. Size söz veriyorum, doğruları duyacaksınız, sizleri kandırmayacağız. Şeffaf bir yönetim sergileyeceğiz, az laf çok icraat yapacağız. Paylaşımcı olacağız. Geleneklerimize sahip çıkarak, Beşiktaş değerlerini tekrar hayata geçireceğiz. Yarınları kişi ve kurumlara mahkum olmayan çağdaş bir Beşiktaş oluşturacağız. Teşhis belli, tedavi belli. Vakit alacak ancak, güneşli günler çok yakında gelecek. Bundan emin olabilirsiniz. Hepinize teşekkür ediyorum, sağolun varolun.”

fikret ormanın beşiktaş başkanı olmasına spor yazarları ne diyecek. ve spor basınında fikret orman hakkında kim ne diyecek ileriki günlerde hepsini yani fikret orman hakkındaki tüm yorumları göreceğiz.