Call of Duty serisinin beklenen oyunu Black Ops 2 ön siparişleri alınmaya başladı. Oyunun 2. serisi bile hala oynayanlara büyük zevk veriyor. Hal böyle olunca Call of Duty Black Ops 2 daha çıkmadan dünya rekorları kırmaya başladı. Oyunun youtube deki videosu bile rekor kırıyor. İşte Call of Duty Black Ops 2 tanıtım videosu ve Call of Duty Black Ops 2 çıkacağı tarih

Call of Duty efsanesinin sıradaki oyunu Black Ops II, ön siparişe çıktığı ilk 24 saat içerisinde 2010 yılında çıkış yapan selefini üçe katladı.

Call of Duty Black Ops 2 Tanıtım Videosu 2012
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x3tedlWs1XY[/youtube]

Uzun zamandır heyecanla beklenen Call of Duty: Black Ops II’yi Treyarch geçen hafta duyurdu ve beklendiği üzere oyun daha piyasaya çıkmadan liste başı oldu.

Yaklaşık son beş yıldır çıkan her yeni Call of Duty oyunu, yeni bir rekoru da beraberinde getiriyor. Ünlü analiz şirketi EEDAR’ın önde gelen isimlerinden Jesse Divnich, GamesIndustry isimli internet sitesine verdiği röportajda, Black Ops 2 için çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendisine Black Ops 2’nin kaderini nasıl gördüğü ve yeni bir rekor kırılıp kırılamayacağını sorulan ünlü analizci, soruya şu şekilde yanıt verdi:
Reklam

“Son dört beş yıldır sürekli yeni Call of Duty oyunları çıkıp yeni rekorlar kırıyorlar. Açıkçası bu durum bizi de oldukça şaşırtıyor. Bir serinin kendisine ait olan bir rekoru her yıl düzenli olarak kırması pek olağan bir durum değil.”

“Daha önceki tahminlerimizde başarı sağlamıştık. O yüzden bu sene bize bu konuyla ilgili çok soru geliyor. Size de onlara verdiğimiz cevabı vereceğiz. Evet Call of Duty: Black Ops 2 yeni bir rekor kıracaktır.”

Call of Duty Black Ops 2 Ne Zaman Çıkacak, Satışa sunulacak ve türkiyede ne zaman olur büyük ihtimalle türkiyeyede dünya ile aynı anda gelecektir resmi sitesinde satış tarihi olarak 13 kasım 2012 deniyor

13 Kasım’da piyasaya sürülecek olan Call of Duty: Black Ops II, şuan Amazon’da 42.90 £’dan ön siparişe çıkmış durumda…

Bu güne kadar çıkan Call of Duty serileri sırasıyla
1. Call of Duty
2. Call of Duty: United Offensive
3. Call of Duty 2
4. Call of Duty 3
5. Call of Duty 4: Modern Warfare
6. Call of Duty: World at War
7. Call of Duty: Modern Warfare 2
8. Call of Duty: Black Ops
9. Call of Duty: Modern Warfare 3
10. Call of Duty: Black Ops 2