Google dünyanın en iyi arama motoru olarak hafızalara kazındı. Google aramalarında en çok merak edilenler googlede üst sırada çıkma olayıdır. Googlenin en temel kriteri kaliteli bloglardır. Peki kaliteli bir blog nasıl yapılır. Kalite neye göre değişiyor. Blogların kalitesi nasıl artırılır işte okubil ce kaliteli bloglar

Kaliteli Blog Yapmak

Blog tutanların en büyük sıkıntısı emeğinin karşılığını alamaması yada bundan yakınması. Bloglarda en temel konu her zaman dediğimiz gibi özgün içerik olması. Özgün içerik girmeyen bir blog yazarı hiç bir zaman değer görmeyecektir. Değerli olmanın ilk şartı farklı olmaktır. Siz nekadar farklı olursanız o kadar değerli olursunuz. bunun yanında bloğunuz her zaman çocuğunuz gibi olmalıdır. Onsuz bir zaman düşünmemelisiniz. Buda size güncelliği getirecek. Bloğunuza ilginizi her zaman ona zaman ayırarak gösterirsiniz. Googlede bu şekilde sizi sevecektir.

ilk amaç asla reklam olmamalıdır. Siz her zaman kaliteli içerik sunmaya çalışın. Reklam kaliteyi değil kalite reklamı getirir bunu unutmayın. Yani siz bu tavsiyelerle ilk başta kendi yaptığınız işi severek yaptığınız için yapacaksınız. Sonucunda size reklam ve hit olarak geri dönecek. Buda sizi memnun edecek. Bunlar olmasada bloglar sizin çocuğunuz ne olursa olsun ona sahip çıkmalısınız.

Arama motorlarının sizi üstte tutmasını istiyorsanız her zaman sizin bile ne güzel site diyeceiniz bir siteniz olmasını sağlayın. Yani önce siz beğenin ki arama motorlarıda beğensin.

okubil de kalitenin diğer unsurlarına daha sonrada değineceğiz. bizi takip etmeye devam edin

kaliteli_blog_tutma_yollari