Trabzonsporun genç yıldızı Burak yılmaz transfer oldu. Genç futbolcu Burak yılmazın hangi takıma gittiği bu gün trabzonspor başkanı sadri şenerin açıklama yapmasıyla netlik kazandı. Burak yılmaz hangi takıma gitti burak yılmazın yeni takımı ve transferindeki son durum şöyle

Burak Yılmaz Hangi Takıma Gitti

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener transferi en çok konuşulan Burak Yılmaz’ı Lokomotif Moskova’ya sattım dedi…

Transfer gündeminin en çok konuşulan ismi olan Süper Lig gol kralı Burak Yılmaz’ın, yeni sezonda formasını giyeceği takım belli oldu. Adı özellikle Lazio ve Galatasaray ile anılan Burak Yılmaz’a son talip Lokomotiv Moskova oldu. Rus ekibi, golcü fubolcu ile anlaşırken, Trabzonspor yönetiminin de isteklerini yerine getirdi ve transfer dedikodularına en son dahil olmasına rağmen işi sonlandıran takım oldu.

Burak Yılmaz Hangi Takıma Gitti, Transferde Son Durum

Burak yılmaz 8 temmuz 2012 tarihi itibari ile rusya yolcusu
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, ” Burak’ı 5 milyon Euro’ya sattım. Galatasaray daha iyi para veriyordu ama işi fazla oyaladı. Bu işin fazla uzamasını istemedim. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Burak Yılmaz Kaç liraya Transfer Oldu

Lokomotiv Moskova, Burak Yılmaz için kasasından 5 milyon Euro bonservis bedeli çıkaracak. Ruslar, bu parayı peşin olarak ödeyecek. Trabzonspor ayrıca, Burak Yılmaz’ın bir sonraki transferinden yüzde 25 pay alacak. Moskova temsilcisi, 3 yıllık anlaştığı golcü futbolcuya ise senede 3 milyon Euro ödeyecek.

(trtspor)