Trabzonsporun yıldızı burak yılmaz daha önce Lokomotiv Moskova ile anlaştığı bizzat trabzon spor başkanı tarafından duyrulmuştu. Ama burak yılmazın twitter hesabında paylaştığı son twit ortalığı karıştırdı. Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova takımına transfer olmadı

Burak Yılmaz Transfer Olmadımı 12 Temmuz haberi

Burak Yılmaz, twitter hesabından Lokomotiv Moskova ile anlaşamadığını açıkladı.

Trabzonspor’un bonservis konusunda anlaştığı Lokomotiv Moskova ile görüşen Burak Yılmaz twitter hesabından kulüple anlaşamadığını, artık geleceğini düşüneceğini ve kararını vermek durumunda olduğunu söyledi.

Burak’ın bu sözlerinin ardından kendisini en çok transfer etmek isteyen Galatasaray kulübünün nasıl bir yol izleyeceği merak konusu haline geldi.

Öte yandan Lokomotiv Moskova takımı, Burak’ın transfer edildiği iddiaları karşısında net bir açıklama yapmazken, olayın netleşmesi için bir kaç güne daha ihtiyaçları olduğunu belirtmişti.

Bu gelişmelerin ardından Burak’ın da böyle bir açıklama yapması transferin askıya alınması olarak yorumlandı.

Burak Yılmaz Galatasarayamı transfer oldu

burak yılmaz ile galatasaray arasında anlaşma bekleniyordu. trabzonspor başkanı yaptığı açıklmada galatasaray işi uzatıyor onun için Lokomotiv Moskova anlaştık demişti. Burak yılmaz Lokomotiv Moskova gitmediğine göre şimdi gözler galatasaray ve burak yılmaza çevrildi

bakalım gelecek sezon burak yılmaz Lokomotiv Moskova takımınamı yoksa galatasarayımı transfer olacak